• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

hari poslacemo ti svi sa foruma po marku za platu al da skupljas kamenje po stazi u toku leta  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ooo ja bi rado, puno je to PARA hehehehehehe zasto da ne, mogul ja odma pocet  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

lola

alo ekipa mo¾ pièence pa se odo spremati,rano kreæem via Jahorina...da krstimo nove dekijeve skije... (:smijeh:

lola


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahaha lola, a kada si na Jahorini u koliko sati  :-X  znaci ti si na derneku 100% :D tooo

lola


DarkoN

oooooo onda cu se i ja potruditi da dodjem. koje je skije kupio deki? nema veze koje su god nek su mu sa srecom. zivjeli
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola


DarkoN

ma napisao je samo cijenu, ali nema veze bitno je da mi popijemo 3-4 po 5-6 duplih u njihovu cast.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

ako budemo za sve nazdravljali ovako gde li ce biti kraj  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

ispod stola ili sanka zavisi gdje ko voli da cuga  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

da jos po jednu pa da polegamo sto kazu

DarkoN

zivio bojane, red je da popijemo ovu prvu  devil:( , ja kada pijem meni je svaka prva  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 27 January, 2010, 22:47:48
zivio bojane, red je da popijemo ovu prvu devil:( , ja kada pijem meni je svaka prva (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
a ja posle trece nebrojim

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

i ako sam se cuvao, do petka morao sam jednu popit, za dekijevo zdravlje i srecu sa novim skijama... moze meni sokic u petak ko ne dodje stvarno ce propustiti pravo drustvo i zabavu svi su pozvani