• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Mislim da ne mozes u zacarane dvore na veceru, pa to ti je na vrhu!

Maki jesi li uzela fervex?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 24 January, 2010, 19:51:14
Ja sam bio malo odsutan, imao sam goste, ali evo me stigao sam ;D Marija, samo puno caja i limuna, Takodje popij jedan fervex i pred spavanje dva andola. Dobro se umotaj da se preznojis i sutra kao nova. Molim te probaj ovu kombinaciju kod mene uvek upali. Tako sam jedne godine pod temperaturom dosao na Jahorinu (uhvatilo me preko noci) tu subotu nisam skijao, primenio sam ovaj recept, u nedelju sam na stazi pio ledeno pivo, tj bio kao preporodjen... :bravo::(
DEKI TEBI JE BILO BOLJE ZBOG PIVA A NE ZBOG LEKOVA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Ma Boki stvarno mi je bilo lose temperatura, groznica, strasno! Onda mi je cura koja je inace farmaceut dala tu terapiju i sutra odmah po pivu! Sto bi stare bebe rekle kao rukom odneto (recycle) (recycle)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

nema nista ljepse ubijes se zadnju zicu na vrhu Jahorine u ovoj kolibi i onda ajde macak ko prvi stigne al zdrav i citav hahah  (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: harison on 24 January, 2010, 23:13:19
nema nista ljepse ubijes se zadnju zicu na vrhu Jahorine u ovoj kolibi i onda ajde macak ko prvi stigne al zdrav i citav hahah  (:smijeh: (:smijeh:
uuuuuu...moram to probati!!! Eto ti nocno skijanje..jes jednom al vredno!!!

BOJAN-BG

Quote from: Dane_BravO on 24 January, 2010, 23:17:13
Quote from: harison on 24 January, 2010, 23:13:19
nema nista ljepse ubijes se zadnju zicu na vrhu Jahorine u ovoj kolibi i onda ajde macak ko prvi stigne al zdrav i citav hahah (:smijeh: (:smijeh:
uuuuuu...moram to probati!!! Eto ti nocno skijanje..jes jednom al vredno!!!
DA NEBUDE SAMO PORED NOCNOG I MRACNO DOK NESIDJES DOLE  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

mrak magla, a ti mrtav pijan na vrhu (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 24 January, 2010, 23:21:36
mrak magla, a ti mrtav pijan na vrhu (:smijeh:
hihihihih...to to...sto ludje to bolje :P

harison

kada dodjete gore, probat cemo to zajedno odradit hahah pa da se ismijemo ko budale  :bravo::(

BOJAN-BG

Quote from: Dane_BravO on 24 January, 2010, 23:27:48
Quote from: skiDeki on 24 January, 2010, 23:21:36
mrak magla, a ti mrtav pijan na vrhu (:smijeh:
hihihihih...to to...sto ludje to bolje :P
MORAMO TO PROBATI ZA VIKEND  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Podrzavam ideju. sam se smejem kad nas zamislim gore u po noci i smejem se ko retard (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

KAD JE DOBRA EKIPA DOBRI SU I DVOSEDI

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 24 January, 2010, 23:36:56
Podrzavam ideju. sam se smejem kad nas zamislim gore u po noci i smejem se ko retard (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

lola


BOJAN-BG

SIPAJ LOLO JOS PO JEDNU PA DA IDEMO NA SPAVANJE