• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 24 January, 2010, 19:51:14
Ja sam bio malo odsutan, imao sam goste, ali evo me stigao sam ;D Marija, samo puno caja i limuna, Takodje popij jedan fervex i pred spavanje dva andola. Dobro se umotaj da se preznojis i sutra kao nova. Molim te probaj ovu kombinaciju kod mene uvek upali. Tako sam jedne godine pod temperaturom dosao na Jahorinu (uhvatilo me preko noci) tu subotu nisam skijao, primenio sam ovaj recept, u nedelju sam na stazi pio ledeno pivo, tj bio kao preporodjen... :bravo::(

Da da ...i ja sam isto prosao ...al ne na planini..jer sam jak ko stena :P 
SAMO URDI PO FERVEX-u...i UTOPLI SE..I CUGAJ CAJ!!!! :)

Big_DANE

LJUDI STA ONO SVETLI NA POLJICAMA!?!?! DAL JE NEKO SKONTAO STA JE!?!?!

harison

To je reflektor za pansion Poljice sad nabavili reklektor pa kao imaju rasvjetu nije im mracno  3:(

Big_DANE

Quote from: harison on 24 January, 2010, 20:44:03
To je reflektor za pansion Poljice sad nabavili reklektor pa kao imaju rasvjetu nije im mracno  3:(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Nemoj da zezas!!!! KO DA PRIZIVAJU VANZEMALJCE!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

MarijaBB

Hvala na brizi, krasni ste  (k)

Domaca supica od koke zivicarke je pala, caj, imun i med, c vitamin i multivitamin.

A jel ne mogu nekako drugacije da se preznojavam  :bravo::( ?

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 24 January, 2010, 21:07:17
Hvala na brizi, krasni ste  (k)
Domaca supica od koke zivicarke je pala, caj, imun i med, c vitamin i multivitamin.
A jel ne mogu nekako drugacije da se preznojavam  :bravo::( ?

NEMA NA CEMU!!! PILECA SUPICA JE BOMBA!!! LECI SIDU!!! :P

PREZNOJAVANJE MOZES NA VISE NACINA...TEBI OSTAVLJAMO NA KOJI NACIN ZELIS DA SE PRZNOJAVAS!!! :P

MarijaBB

bolje da se sada prehladim nego kad treba ici smuckati. Sad proizvodim antitjela :)

harison

AKO IMAS SUPE OVAKO:

VRELA SUPA
BIJELOG LUKA
BIBERA                      sve u jednu casu..+ 1 andol u ruku...i popi sto prije da ti se ne ohladi jer mlako nista ne pomaze  (ja sam to na poslu pio kad sam radi huh ubija sve u meni)
LIMUNA

a i ovo sto Deki kaze ebga ipak je testirano  (:smijeh:

Mare drzi nam se jos 3 sedmice  :bravo::( :bravo::(  (C)


MarijaBB

Ja sam tu prvu sedmicu februara, zato nema tri sedmice. Vr' dvije.


MarijaBB

Kako se zove konoba na vrhu pojica, nesto kao zacarano nesto  ideea:(


MarijaBB

Fakat zacarano  :-\

Cackala sam gdje ima nekakav dobar restoran za nekakvu vecericu.

harison

Zacarani dvori extra mjesto za pauzu

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 24 January, 2010, 22:02:58
Fakat zacarano  :-\
Cackala sam gdje ima nekakav dobar restoran za nekakvu vecericu.

A joj..dje oces...davor77 je preporucio restoran piceriju ETNO...u naselju sator..mislim....

MarijaBB

Ma procackacu. Kako ce u mom drustvu vjerovano biti i dvije male curice, po 2 godine, moramo malo i na njih pripaziti. Ai, bice vremena i za vecerice mimo klinki  ::)