• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

OCEL KO RAKIJU!!!! MOZDA VAS TAKO NAVUCEM!!!!! MARIJAAAAAAAA !!?!!? DARKOOOOOOOOOON !!?! BOKI !!!  DEKIIIII !!?!


snjezana


Bojan NS


Big_DANE


MarijaBB

Ko rano rani, dvije srece grabi :)

Nisam ja neki preteran spavalica. Na planini vatam prvu zicu, a do tada se popije kafa, doruckuje... Tako da kod mene nema beterluka.
::)
Bila sam na vikedici i dosla maloprije pa am se smrzla i ova rakija prijaaaa. Kuhana rakija, jos bolje.

skiDeki

Dane nam danas bio sam u kafani, a nas nigde! Moze pivce za zivce!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

nista pivo, samo rakija. Pijem c vitamin, kao da me prehlada hvata

skiDeki

I ja sam poceo  nositi maramice sa sobom! Mozda ipak bolje rakija (K)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

mijat je glumac u onoj seriji otac od one djevojcice sto prica sa zlatnom ribicom pravo stara serija....ja evo jos na jahorini pije se rakija tl nasa kajsijevaca evl odo kuci idu slike za jedno sat

mijat


MarijaBB

I definitivno prehlada..............  :'(

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 24 January, 2010, 18:11:10
I definitivno prehlada..............  :'(

E MAKI MAKI!!!! Evo stize CAJIC!!!!


harison

e ne vrjedi se mucit za 100KM da mozda uduplas razmislio bi :D  (:smijeh: (:smijeh:  moze meni jedan LAV ILI JELEN  (PIVA)

Big_DANE


skiDeki

Ja sam bio malo odsutan, imao sam goste, ali evo me stigao sam ;D Marija, samo puno caja i limuna, Takodje popij jedan fervex i pred spavanje dva andola. Dobro se umotaj da se preznojis i sutra kao nova. Molim te probaj ovu kombinaciju kod mene uvek upali. Tako sam jedne godine pod temperaturom dosao na Jahorinu (uhvatilo me preko noci) tu subotu nisam skijao, primenio sam ovaj recept, u nedelju sam na stazi pio ledeno pivo, tj bio kao preporodjen... :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...