• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

MarijaBB

afkors, afkors. A mozda opet ovi VIPOVCI skontaju neki nacin da se raspoznajemo po planini, a ne da moramo pamtiti izgled sa slika.
Mene vec neko vrijeme nervira to sto imam crvenu jaknu i hlace, pa se utapam u masu. I trazim ja neku blesaviju kombinaciju, ali sve je nekako standardnih boja. Mada borderska oprema ima bolji designe, ali nekako mi hlace sve vrecaste...... ideea:(

MarijaBB

jel se to vas dvojica ljubite?

Haretu prepoznajem glas, a ko si ti drugi, nisam upratila da si se predstavio.

Ja sebi skuhala kafu pa pijem, ajte i vi, kuham i vama.

harison

to je i fazon bordera, da im je lakse tarlahati i kad je -25 hahahha  (snow) (snow)

P.S.
To je nas VLado28 on je PRO u vodjenju RADIA  ludzatobom:((

snjezana


MarijaBB

Snjezo, i tebi i sebi po jednu. Bas ovu pijem  ;D

MarijaBB

Nisam momci ni na vas zaboravila.

I vama kafa i rakija.

snjezana


DarkoN

cim su zene same u kafani odmah je tu kafa a alkohola nigdje.hahahahhaha, sala mala. ja ne pijem kafu ali zato moze dupla kajsija kao zamjena.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


MarijaBB


snjezana


MarijaBB


snjezana


snjezana


DarkoN

boga mi marija dobro se branis. i mene non stop pitaju sta kad kako ali i ja se branim kao i ti
ozenicu se u subotu, koja god da bude.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...