• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: lola on 23 January, 2010, 16:32:09
eto i mene na èa¹icu...onda znak prepoznavanja na jahi???a ionako smo u petak na partyu pa æemo se poupoznavati... ideea:(
naravno uraaaaaaza parti,pice je kupljeno jos samo da dodje petak i pun gas

lola

ja nosin dalmatinsku lozu i crno vince......pa pij narode (drunk) (drunk) (drunk)

skiDeki

Dajte mi nesto da se odledim, srzao sam se!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

udri deki po kajsiji da dodjes sebi dobri su minusi napolju mora da si dobro promrzo

MarijaBB

Quote from: lola on 23 January, 2010, 16:39:25
ja nosin dalmatinsku lozu i crno vince......pa pij narode (drunk) (drunk) (drunk)


Ajooooooooooj, visnjevaca koju sam pila, iz dalmacije. Muko moja. Flasa bila puna, sad joj vidim dno.

BOJAN-BG

valjda ces biti gore u petak pa da probas i nove ture

MarijaBB


Big_DANE

AJDE DA MI LJULJNEMO PO KOJU LJUTU KAJSIJU!!!!!

DJE ONAJ HARE!?!!? NEMA GA NI NA MAPI!?!?! DA NIJE ZAGLAVINJO U RAYAL-u!?!?!?!!?
HAAAAAAAAAAAAAAAAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!????

MarijaBB

Crko mu radio. Sipaj ti sipaj. Samo, daj i vode pored.

DarkoN

ljudi naspite i meni nesto i ja sam zedan.
da bi mogli da se prepoznamo na jahorini dobro bi bilo da svi stave svoju sliku ovde http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=828.0
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Vas dvojica ste pukli. Pa ajd molim te rec kako da me prepoznas pod punom  opremom, i da stavim sliku, Ko nindza budem, druze, ko nindza    afrocool:(

DarkoN

pa ti onda stavi sliku gdje si kao nindza
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Marija, Marija, pa stavi sliku sa opremom! Moze radza >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Postoji odredjen stepen sumlje da promjenim opremu, vec sam pancerice promjenila, pa onda tek necete da me prepoznate. Velike su mi ove hlace, od prosle godine pa mi bude u njima sada hladno.  puf:)

DarkoN

onda ces se ti nama javiti  ;D . ma red je da mi popijemo po jednu duplu. ko nece rakiju neka se izjasni odmah jer pocinjem da sipam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...