• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 23 January, 2010, 11:52:54
DANE PADA LI TO SNEG U RAJSKOJ ILI JA SLABO VIDIM,KAKVI SMO MI LIKOVI KOLKO SMO NA FORUMU MOZEMO PRICATI LJUDIMA DA SMO BILI I NA SKIJANJU SVE ZNAMO
DA ZNAS DA JE TAKO!!!! JA LJUDIMA PRICAM AL SLABA VAJDA OD NJIH..NIKAKO DA NADJEM NEKOG SNOW MANIJAKA!!!

Quote from: MarijaBB on 23 January, 2010, 11:57:23
Znaci, to je to. Ti kuvas kavu kad dodjem na jahorinu. U podne u Rojalu, svaki dan.........

Hehehehehe....moji matorci kazu da im kuvam dobru kafu!!! :P


MarijaBB

Da smo se navukli, navukli smo se. Ali cim snijeg okopni i mi cemo malo da ohanemo  :-\. I onda u decembru opet i tako dok nas noge sluze.


DarkoN

Quote from: MarijaBB on 23 January, 2010, 12:29:59
Da smo se navukli, navukli smo se. Ali cim snijeg okopni i mi cemo malo da ohanemo  :-\. I onda u decembru opet i tako dok nas noge sluze.


:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

niko


DarkoN

ja sam rijesio da popijem jednu duplu kajsiju, ako jos neko hoce neka se slobodno pridruzi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

niko

NISAM DO SAD NI©TA OKUSIO DA SE MALO OPORAVIM, ZAREDALO JE OVIH DANA A KAKO SE KLIN KLINOM IZBIJA MOGLA BI JEDNA NA OPORAVAK  (K) (K)
®IVIO !!!

DarkoN

ma kajsijevaca ti je kao melem. mi ovde sluzimo samo duplu, jer od jedne nema nista. zivio.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

niko

DOBRA JE I RAKIJA OD KUPINA AKO JE NEKO PROBAO ALI SAMO JEDNA DUPLA, OD DRUGE SI SAV NEMOÆAN A AKO TREÆU POPIJE© ONDA SI USKORO POD STOLOM ( lièno iskustvo) ideea:(

BOJAN-BG

Quote from: Dane_BravO on 23 January, 2010, 12:24:14
Quote from: BOJAN-BG on 23 January, 2010, 11:52:54
DANE PADA LI TO SNEG U RAJSKOJ ILI JA SLABO VIDIM,KAKVI SMO MI LIKOVI KOLKO SMO NA FORUMU MOZEMO PRICATI LJUDIMA DA SMO BILI I NA SKIJANJU SVE ZNAMO
DA ZNAS DA JE TAKO!!!! JA LJUDIMA PRICAM AL SLABA VAJDA OD NJIH..NIKAKO DA NADJEM NEKOG SNOW MANIJAKA!!!

Quote from: MarijaBB on 23 January, 2010, 11:57:23
Znaci, to je to. Ti kuvas kavu kad dodjem na jahorinu. U podne u Rojalu, svaki dan.........

Hehehehehe....moji matorci kazu da im kuvam dobru kafu!!! :P


vidi sta nas je na forumu manijaka za skijanje kolko hoces dogovorimo se porukama i svi pravac jahorina sa cetri stane po cetvoro i skup na poljicama  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

darkon sipas li ti te  (K) (K) kasjsije ili ne svima nam prazne case

DarkoN

ma kao sto znas da je ovo samousluzna kafana. ko se sjeti taj i sipa. i meni se osusilo grlo cekajuci da neko dodje. evo flasa na sto pa da pijemo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

ziveli pa da nazdravimo i za ovaj novi sneg sto je najavljen od utorka

DarkoN

samo neka pada kada ga bude 2m onda moze da stane da se skijamo 7-10 dana i onda neka opet pada 2-3 i sve tako do maja.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

niko

Quote from: BOJAN-BG on 23 January, 2010, 16:17:54
ziveli pa da nazdravimo i za ovaj novi sneg sto je najavljen od utorka
Quote from: DarkoN on 23 January, 2010, 16:23:07
samo neka pada kada ga bude 2m onda moze da stane da se skijamo 7-10 dana i onda neka opet pada 2-3 i sve tako do maja.
NAZDRAVIMO, ®IVIO NOVI SNIJEG !!!

lola