• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 25 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: snjezana on 23 January, 2010, 00:30:21
Hvala..Dane..odoh i ja na spavanje..

Iduæe javljanje s jahorine ako internet bude funkcionirao..

Nadam se da se vidimo u petak.. ;)

Pozdrav svima..
snjezo srecan ti dolazak ovamo i da se fino provedes, a nadamo se da ce sa internetom biti sve ok i da cemo imati redovne izvjestaje sa staza i naravno iz royala.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Quote from: lola on 23 January, 2010, 00:32:44
evo ljudi da vam po¾elim laku noæ...opustite se snijega ima i u¾ivajte.. :-*
najbitnijeg ima i najavljuju da ce biti jos.
laku noc i tebi
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

LAKU NOC I OD MENE I SRECAN PUT SVIMA KOJI KRECU NOCAS I SUTRA

DarkoN

odoh i ja dosta je za veceras. laku noc.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

dobro jutro , znate onu "Ko rano rani, dvije srece grabi " :P tako da sam ugrabio prvi vama pozeljeti dobro jutro, a druga odo ceka me raja picim na Jahorinu, cujemo se kad se ugase zice  devil:( bit ce i slikica zivjeli  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

BOJAN-BG

dobro jutro svima prisutnima i odsutnima

DarkoN

dobro jutro, vidim nocas je padalo jer je kamera1 jos uvijek zatrpana. bojane hocemo li po duplu da dodjemo sebi?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

moze dupla nisi otisao gore danas su i pracu pustili

DarkoN

ma evo ubjedjujem sefa da me pusti ali ... valjda cu uspjeti.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

E DA SAM BLIZE BIO BI JUTROS U 9 GORE PRVI NA ZICI OVAKO OSTAJE SLEDECI PETAK DA CEKAM :-\

DarkoN

evo stize dane da nam smucka nesto da utapamo tugu sto nismo gore.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 23 January, 2010, 10:46:59
evo stize dane da nam smucka nesto da utapamo tugu sto nismo gore.

OoooOooo sunce vam spijunsko... :P  STIZEEEEEEEEEE.....OCETE KAFU PRVO...IRISH COFFEE!!!!  ludzatobom:((  (:smijeh: (:smijeh:


MarijaBB


HeAd

uroko sam se sinoc....daj nesto protiv glavobolje
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

Udari se cekicem u prst na nozi. Vidjeces kako pomaze.