• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 23 January, 2010, 00:14:27
nema tragova ratraka vise juhuuuuuuuuu

Mene oborio luk koji sam pojela za rucak (naprosto se idealno slagao uz grah  ::) ) pa sam veceras za sve samo ne za bilo kuda ici.
zato si dosla u ovu nasu online birtiju, mjesto najboljeg provoda i samousluge na netu (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: kakva reklama jbte
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

amer

Sutra stize MIRKOVACA-sljivovica...degustacija u Royalu. Svi su pozvani, pijemo dok ima...

Big_DANE


Big_DANE


snjezana


amer


Big_DANE


DarkoN

da nije hare nedaj boze zastranio  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

LAKU NOC SNEZNI MANIJACI!!!!  AMERU I SNJEZI JOS JEDNOM SRETAN PUT I SVIMA KOJI JOS DOLAZE!!!!! 
ZELIM DOBAR PROVOD DOK MI NE DODJEMO U PETAK A ONDA LUDNICA TOTALNA!!!!!!!!!!!!!!!!!  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

laku noc dane, evo jos jedna dupla pred spavanje
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: darkon on 23 January, 2010, 00:26:08
da nije hare nedaj boze zastranio  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

EVO PO JOS JEDAN KONJAK NA BRZAKA I PALJBA!!!!

snjezana

Hvala..Dane..odoh i ja na spavanje..

Iduæe javljanje s jahorine ako internet bude funkcionirao..

Nadam se da se vidimo u petak.. ;)

Pozdrav svima..

lola

evo ljudi da vam po¾elim laku noæ...opustite se snijega ima i u¾ivajte.. :-*