• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 22 January, 2010, 23:32:31
mjesim mjesim. Sta je bolan Here sa muzikom?
HAREEEEEEEEEEEEE >>>>>  (m) (m) (m) (m) (m) (m) (m) (m) (m)  !!!?!  AJDE NEK IDE ''IMA JEDNA KRCMA U PLANINI''!!!!  ludzatobom:((

ZIVELI !!!!


MarijaBB

nije on online. naranio kerove i otisao.

BOJAN-BG

Quote from: MarijaBB on 22 January, 2010, 23:35:06
nije on online. naranio kerove i otisao.

MIRKO JE OPET UKRAO AUTO  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

marko1310


BOJAN-BG


Big_DANE


MarijaBB

muckaj sta bilo. Iznervira me onaj pinkpanter.

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 22 January, 2010, 23:50:09
muckaj sta bilo. Iznervira me onaj pinkpanter.

Sto bre Maki!?!? Oko cega !?!? Evo muckam...stize uskoro!!!

Big_DANE


MarijaBB

Njemu bilo lose vrijeme kad je bio na zimovanju i sad dosao na forum i vice otopljenje. Mislim alooooooooo, ko ti je druze kriv sto nisi isao kad je bilo snijega. I mi smo prosle godine pasli travu na Kopaoniku, ali ami pali, sami se ubili i nikome nista.
A on sad, razdraganu raju na forumu, nervira. I ja bi suta skijala, li situacija nalaze drugacije i sta sad, sjedi, tu si gdje si.

Joj sto mrzim ljude koji su ljubomorni i zajedljivi.

skiDeki

Sta vas je u kafani... Mare, samo opusteno zima tek pocinje 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 22 January, 2010, 23:53:57
Njemu bilo lose vrijeme kad je bio na zimovanju i sad dosao na forum i vice otopljenje. Mislim alooooooooo, ko ti je druze kriv sto nisi isao kad je bilo snijega. I mi smo prosle godine pasli travu na Kopaoniku, ali ami pali, sami se ubili i nikome nista.
A on sad, razdraganu raju na forumu, nervira. I ja bi suta skijala, li situacija nalaze drugacije i sta sad, sjedi, tu si gdje si.
Joj sto mrzim ljude koji su ljubomorni i zajedljivi.

JooooJ MARIJA i ti se oko toga nerviras... hihihihi...ma samo opusteno...LADOVINA...
palo je snega ocu da umrem :)  Sledece nedelje ce pasti jos  s:nij) s:nij) s:nij) tako da ne brines....

Ajde cugni koji koktelcic...KOJI TI SE SVIDJA...i ENJOY!!!

BOJAN-BG

CEMU NERVOZA I JA SAM POPASO TRAVU ZA NOVU GODINU NA JAHI PA NEKUKAM STA JE TU JE BICE JOS VIKENDA ZA SKIJANJE,DANE JA CU DONJI RED KOKTELA IZGLEDAJU MI MALO JACI A GORNJI RED ZA DAME

MarijaBB

Quote from: skiDeki on 22 January, 2010, 23:59:00
Sta vas je u kafani... Mare, samo opusteno zima tek pocinje 8)

Ma opustila sam se ko kod kuce. Ovaj Hare pokvario radio pa jedino slaba mjuza.

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 22 January, 2010, 23:59:29
CEMU NERVOZA I JA SAM POPASO TRAVU ZA NOVU GODINU NA JAHI PA NEKUKAM STA JE TU JE BICE JOS VIKENDA ZA SKIJANJE,DANE JA CU DONJI RED KOKTELA IZGLEDAJU MI MALO JACI A GORNJI RED ZA DAME

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: BAS TAKO BOKI_SAN !!!! TI I DEKI URITE OVAJ PRVI RED A MARIJA OVAJ DRUGI ( IZA  :P ) !!!!!