• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

MarijaBB


DarkoN

ljudi ostavljam vam flasu, ja se vracam za jedno 2-3 sata, petak je dan za...metak
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: darkon on 22 January, 2010, 21:32:46
ljudi ostavljam vam flasu, ja se vracam za jedno 2-3 sata, petak je dan za...metak
sretno ti bilo

MarijaBB

Pazi se  police:( i  3:( i da ako vec nisi onda se  :-*, ali u svakom slucaju dobro se  devil:(.

BOJAN-BG

sta je ovo videli ljudi da nema leba u ovoj kafani pa svi zapucali u grad

BOJAN-BG


MarijaBB

Hare skim se ovaj na radiju grudva?

Daj bar naziv monodrame!

BOJAN-BG


marko1310


Big_DANE


Big_DANE

Quote from: darkon on 22 January, 2010, 20:23:58
vidis da smo svi ko zapete puske hare, svi cekaju kiflice. od kako je marija pocela da pravi kiflice noko vise nista nece ni da pije.
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG


Big_DANE

Quote from: marko1310 on 22 January, 2010, 23:28:03
ja vec u kafani :bravo::(

OooOooOo...VELKO M!!!!  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::( AJDE DA NAZDRAVIMO SA NOVIM CLANOM!!!  :bravo::( :bravo::(
ZIVELI ( Deki, Hare, Marija, Boki, Darkon je u dgra otisao) !!!!



P.S. BIRAJ KOJU CES...ove dve sto trce dole - sa big bubiz!!!!  ludzatobom:((

MarijaBB

mjesim mjesim. Sta je bolan Here sa muzikom?

BOJAN-BG