• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: darkon on 22 January, 2010, 20:23:58
vidis da smo svi ko zapete puske hare, svi cekaju kiflice. od kako je marija pocela da pravi kiflice noko vise nista nece ni da pije.
cuvamo se za petak  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

lola

di je moja rakija ima pola sata je naruèila,konobari se zapili...... >:D

DarkoN

kad nece niko, evo sipam ja, samo da znas ja sipam duplu odmah, od jedne nema nista. evo jedna za tebe i jedna za mene, zivjela.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola

nego,nego dupla,od èekanja o¾ednila...¾ivio!!!

DarkoN

kad tako fino pijes na ex ide jos jedna. ako ovako nastavimo brzo ce hare pustati muziku za raju ispod stola
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

balkane, balkane ,balkane moj budi mi slian i dobro mi stoj ... slazem se u potpunosti sa pravim znacenjem ove pjesme  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: darkon on 22 January, 2010, 20:47:28
kad tako fino pijes na ex ide jos jedna. ako ovako nastavimo brzo ce hare pustati muziku za raju ispod stola
reko je pola sata a jos ga nema a kad je otisao VRATI SE HARI

MarijaBB

Serija gotova :).

Sipaj i meni.

DarkoN

iako si ti mene maloprije zaboravila ide dupla tebi a i meni, nije fer da sama pijes.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: MarijaBB on 22 January, 2010, 21:12:53
Serija gotova :).

Sipaj i meni.
serija gotova,stigo kvasac a kiflica jos nema :-\

MarijaBB


MarijaBB

Quote from: BOJAN-BG on 22 January, 2010, 19:38:51
Quote from: MarijaBB on 22 January, 2010, 19:37:21
Ljudi, svasta moze da se desi. Ja cu svim silama da se potrudim da uspostavim sve preduslove za to da budem gore. Ako bude trebalo, i dusu i tijelo da dam  >:D.


nemoj da nas teras da idemo iz beograda preko banjaluke na jahorinu  ;D ;D ;D


Ma moze, ako ste raspolozni   8)

lola

Quote from: darkon on 22 January, 2010, 20:47:28
kad tako fino pijes na ex ide jos jedna. ako ovako nastavimo brzo ce hare pustati muziku za raju ispod stola
ajd ¾ivio....mo¾da je i hare negdi ispod stola (:smijeh:

DarkoN

uh sad moram biti fin, ja sam a vas dvije. evo sipam po duplu kajsijevacu za nas.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

evo bio sam zglavio u wc zbog marijinih kiflica :)