• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

harison

hahhahhahahaa  (Y) ajde zivjeli, izgleda marija nece da nam pravi kiflice .... 3:(

skiDeki

Otvara se novi prihvatni centar- leciliste, sa odvikavanje bolesti zavisnosti od Marijinih kiflica (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

mozes le tu kako prijavit ja bi zelio puni tretnam  (sweat)

DarkoN

i ja se prijavljujem na tretman, ovako vise nemoze. hare moramo preci na one ustipke sa kajmakom.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

hahaha, ma moze samo da nisi gladan uhh evo meni krce crjeva odo jesti  nesto (pizza) (pizza) (pizza) (pizza) (pizza)

brera


BOJAN-BG

Quote from: brera on 21 January, 2010, 19:57:50
Quote from: darkon on 21 January, 2010, 17:51:04
evo ovako ces najbolje skontati. mislim da sam dobro obiljezio. da mozes na skijama doci od zlatnih zita i ne ides desno na pracu nego lijevo prema ogorjelici i moras proci pored royala.
Kad prelazi¹ cestu, pazi na kola koja prolaze. Koji naslov bi bio u novinama: "Skija¹a ispred kafane zgazio avto, ¹ofer i skija¹ naduvali" (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ISPOD 2 PROMILA SE NEBROJI  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

ma duvali bi oni u tom slucaju ali samo ako policajac smota  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

AUUUUU KAKAV DAN NEMA DANETA DA SBUCKA NEKI KOKTEL,DARKON DAJ KAJSIJU DOK DANE NEDODJE DA SE MALO DODJEM SEBI

DarkoN

stvarno mi nije jasno danas citav dan nikoga u kafani. popicemo mi po duplu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

RADI SE NA TERENU NEMA KOMPA U VOZNJI  :-\

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

evo jedna tura od mene za jubilarnu 400-tu poruku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Svaka cast Dare, pa ti ces, ako nastavis ovim tempom vrlo brzo u Vip raju >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

necu bas vrlo brzo ali idem prema vip raji polako ali sigurno. zivjeli!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...