• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

al je lepo upakovan,ali moracemo ga otvoriti ziveli

DarkoN

nisam donio ovu gajbu da je gledamo nego da je popijemo u sto kracem roku, pivo ne valja kada se ugrije. zivjeli!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola


BOJAN-BG

ti zamisljaj da si na jahi pored kamina  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

lola


DarkoN

eeeee to je ugodjaj, kamin(vatra lagano pucketa) napolju pada snijeg, pijes vino(moze i pivo ali je vino nekako romanticnije) u odgovarajucem si drustvu i sta ti jos treba?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

meni jos dva a tebi jedan ti si gore u cetvrtak

lola


BOJAN-BG

jos malo izdrzacemo i ta dva dana

lola


BOJAN-BG


01xxx01

Quote from: DarkoN on 26 January, 2010, 23:52:54
eeeee to je ugodjaj, kamin(vatra lagano pucketa) napolju pada snijeg, pijes vino(moze i pivo ali je vino nekako romanticnije) u odgovarajucem si drustvu i sta ti jos treba?

jagode!!! cheese cake!!! garlic bread!!!  :-X

niko

IMA LI KOGA? ILI SE SINOÆ DERNEÈILO U ÈAST OVIG SNIJEGA s:vje) s:vje) s:vje)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dooobroo jutro, ja evo pripreme za Jahorinu, samo dosao da jednu s nogu.....uhhh ja zaboravio da se odvikavam pit srry, moze caj jedan  :bravo::( ........ samo ti radi DEKI nemoj bas 300 na sat, evo ti 200 i da sa 200 da dodjes na planinu samo za tebe pjesma  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

http://www.youtube.com/watch?v=2bja1LTwpPk