• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

harison

ooooo DOBRO JUTRO, ja bi isto jednu kafu sa slagom u veliku solju  :bravo::(

pa gdje si NIKO sto te nema, aaaa jel zena zatvor ili poso  (:smijeh: (:smijeh:

evo nadjoh ovu kafu pa jesil za nju niko da probamo  :o :

MarijaBB

Jutro. To je vise kolac na kasiku  ;D

harison

pa hoces li i ti jedan, nema ovog NIKE uzmi njegov hahaha valjda se nece ljutiti  :bravo::(

MarijaBB

Vise sam za caj. Prehlada me uhvatila, nos mi otpada.

mijat


harison

ooooo Mijate, kako ne moze sve moze za tebe evo ona nasa..  uzmi i ti jednu Marija pusti sad caj to si trebala ranije haha

mijat


harison

ne pijem ovu sedmicu pripreme za  petak, a danas idem oko 12:00, ako ne onda tek sutra  3:(

DarkoN

pozdrav ljudi, evo i mene, vratio sam se. vidim niste bili bas nesto narocito vrijedni cim se marija zali i na muziku i na pice. evo svima po dupla kajsijevaca od mene.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Hare se ulijenio, ja se pehladila, snjeze nema ni na radaru i tako...

DarkoN

hahahahah sad sam ja tu na sve mogu da uticem osim na hareta, ali ga razumijem ove slike sto sam vidio gore je extra. mozda i ja sutra odem.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

jednu rakiju molim ali ne znam na èiji raèun? vipov? èija je ovo kafana?

skiDeki

Evo ja cu da te castim i da popijem sa tobom naravno!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ja cu da naspem vama a naravno i sebi po jednu duplu. zivjeli!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

nema nista od rakije svi prepili bila losa meza ovih dana  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: