• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

MarijaBB

A vala, nek je sa srecom. Nek u zdravlju nosis vip raja oznaku.  

DarkoN

kada malo bolje razmislim upravu si kajsija je kajsija, nema nista od ovih fancy pica
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Cestitam Dane, brzo si dogurao, svaka cast, ziveli dance1
JA sam danas isao preko fruskuca, sami led ni so bacena nije, nemam4x4, al sam prosao, vezbam za Jahorinu!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


BOJAN-BG

DANE CAST JE BILA VRHUNSKA ZA 1000 PORUKU

harison

ouuu MARE nase, sto ti to treba..... eh da mi te je pronaci na stazi nebi mogla zivjeti od mene  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: isla bi sutra kuci  box
Ljudi radio radi  (m) (m) dance2 (m) (m) doso novi mic :D sad sam cist i bezsuman   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
http://www.jahorina.org/files/radio-jahorina.php

P.S.
Cestitam DANE nema ti sad izlaza sad si nas....moramo skontati, kad bi neko zelio izaci sta treba da uradi  :bravo::(

DarkoN

danas su svi pod pozitivnim uticajem novog snijega pa niko ne dolazi u kafanu. :o
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Bice veceras kad ja ne budem tu, tako uglavnom bude. Zato cu sad popiti koju rakiju!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

neces sam, pridruzicu ti se. moze po dupla?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Moze naravno, da popijemo sljivu, da malo promenimo, pocele kajsije i u wc-u da mi mirisu!!! (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Quote from: harison on 22 January, 2010, 18:34:06
ouuu MARE nase, sto ti to treba..... eh da mi te je pronaci na stazi nebi mogla zivjeti od mene  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: isla bi sutra kuci  box
Ljudi radio radi  (m) (m) dance2 (m) (m) doso novi mic :D sad sam cist i bezsuman   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
http://www.jahorina.org/files/radio-jahorina.php

P.S.
Cestitam DANE nema ti sad izlaza sad si nas....moramo skontati, kad bi neko zelio izaci sta treba da uradi  :bravo::(


Hare, debelokozac sam ja, tesko ti je men izbaciti iz takta. Nacu ja tebe, ako ti ne budes mogao mene. Ima da urlam po cijeloj Jahorini. HAREEEEEEEEEEEEEEE HAREEEEEEEEEE

skiDeki

Ma Hareta mozes iznervirati samo lopatom po ledjima (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

haahahhahaahhahhaah
Evo upravo sam razgovarao sa VIP-om trenutno je na Jahorini u drustvu sa nasim dragim clanom foruma MIJATOM sve vas pozdravljaju i nazdravljaju u cast novo napadanog snijega....dobro ce ga njih dvojica zalomit ove veceri hahaha

INFO:
Hladno pravo, smrzla cesta....ne pada nista, a toci se rakija ....ocekujemo sutra vedro nebo bez magle

P.S.
Deki, nas kako se ljudi nerviraju........ kad im uletis preko reda  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Marija ce me gadjat kiflicama  :P

skiDeki

Pozdrav za Vip-a i Mijata od mene, nadam se da ih nece iznositi iz kafane!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Quote from: harison on 22 January, 2010, 19:08:42
P.S.
Deki, nas kako se ljudi nerviraju........ kad im uletis preko reda  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Marija ce me gadjat kiflicama  :P

Cim se uzverem gore, ja javljam za kiflice. Ima da dodjes do vikendice po njih, jer napravicu ih ja, ne zvala se Marija.