• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

HARI NEMA SANSE DA TE PROMASIMO U PETAK

snjezana

Quote from: harison on 22 January, 2010, 11:49:02
@ALL
tu je Hare, malo zaglavio juce al nema veze danas sam dobar  :bravo::(, radio samo sto nije  ideea:(

@snjezana
Lako ces me pronaci...jesil vidjela moju sliku....narandjaste pantole, jakna VIP Jahorina crna sa sivim i narandjastim prugama, crno bijeli snowboard, kaciga i brile (drugacije su brile nisu kao na slici)  :PP




evo Hare..ja sam snimila sliku..sve zapamtila... Ako gdje naletim na tebe..javit cu se sigurno  :)) pa æemo rakijucu popit

MarijaBB

Snjezana, obrati paznu, Hare je malodoban :)

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 22 January, 2010, 14:38:18
Snjezana, obrati paznu, Hare je malodoban :)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: e ovo ti hare nece nikada oprostiti.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Dajte mi rakiju, smrzao sam se (K) (K)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: darkon on 22 January, 2010, 15:27:35
Quote from: MarijaBB on 22 January, 2010, 14:38:18
Snjezana, obrati paznu, Hare je malodoban :)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: e ovo ti hare nece nikada oprostiti.
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Quote from: skiDeki on 22 January, 2010, 16:05:25
Dajte mi rakiju, smrzao sam se (K) (K)

Djes deki!?!? Bas je hladno...sinoc sam se 2 sata vozio do St.Pazove!!!! POLUDIO!!!! ZALEDIO ONAJ SNEG NA FRUSKOJ...PA BILO NEZGODA KOLKO OCES...i ja sam se malo klizo po putu ...zadnja vuca...dok nisam upalio 4x4 !!!


DarkoN

daj i meni jednu duplu, nalpolju pingvini padaju u nesvjest.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

dane napisi i tu jubilarnu 1000-tu poruku okreni turu i da ti cestitamo ulazak u vip raju. :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: darkon on 22 January, 2010, 15:27:35
Quote from: MarijaBB on 22 January, 2010, 14:38:18
Snjezana, obrati paznu, Hare je malodoban :)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: e ovo ti hare nece nikada oprostiti.

ako. Pa sto da mi ne oprosti :)? Ovo mu ja vracam jer me je neku vece zezao na radiju.

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 22 January, 2010, 16:29:58
Quote from: darkon on 22 January, 2010, 15:27:35
Quote from: MarijaBB on 22 January, 2010, 14:38:18
Snjezana, obrati paznu, Hare je malodoban :)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: e ovo ti hare nece nikada oprostiti.

ako. Pa sto da mi ne oprosti :)? Ovo mu ja vracam jer me je neku vece zezao na radiju.
onda si mu vratila sa kamatama  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  jos nemogu da se prestanem smijati.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB


DarkoN

Quote from: MarijaBB on 22 January, 2010, 16:33:15
sad smo kvit  hug:(
tebi se nije dobro zamjeriti. ja sam fin iako nisam iz finske i ti mene neces dirati, jel tako? ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

PRVO SAMPANJ ZA SVEE!!!!!!!!!  CASTIM ZA MOJU 1000 PORUKU!!!  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::( :bravo::(



DarkoN

cestitam dane, sa ovoliko pica mozemo da napravimo pravi party  (happy) (happy) (happy) (happy) (happy) (happy) (happy) (happy)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: darkon on 22 January, 2010, 16:38:55
cestitam dane, sa ovoliko pica mozemo da napravimo pravi party  (happy) (happy) (happy) (happy) (happy) (happy) (happy) (happy)

Hvala hvala...a sad da mi udarimo po kajsiji  ludzatobom:((