• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

AJD DA ZVICNEM JOS JEDNU NE ZNAM NI KOJA MI JE.... BOKI OD NOVOG SADA DO PAZOVE VECERAS VOZIO SAM 2 JEB**A SATA!!!! KOLONE PO PAR KILOMETARA!!!! PADA NEKI SHIT SNEG I LEDI SE!!! KAD SAM SE VRACAO VEC SU GA OTOPILI!!!!
LUDILO!!!!!
LAKU NOC!!!

BOJAN-BG

DOBRO JUTRO U KAFANU NEMA NIKOG SVI SE TREZNE IZGLEDA OD SINOC  :-\

brera


snjezana

dobro jutro...ja se pakiram pa kavu pijem u hodu  :))

Bojan NS


snjezana


DarkoN

dobro jutro svima, vidio ovo se fino zabjelilo, pravi raj za oci, cak ni na meni najdrazem liftu(do pravljenja sestosjeda) ogorjelici1 nema onih rovova, sve je prekriveno snijegom. sto je najbitnije on jos uvijek pada i nadam se da ne misli stati. ja cu jednu duplu kajsiju da dodjem sebi i da nazdravim u ime novog snijega koji je pao i koji ce pasti. zivjeli!!!
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Pozdrv, popio se caj, sad moze i kafa  ;D

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Pravo fina kafa. A Jahorina je koooooooo bajka.

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 22 January, 2010, 09:49:26
Pravo fina kafa. A Jahorina je koooooooo bajka.
mogli bi i nazdraviti za ovu bajku gore. ostalo nam je kajsijevace od sinoc pa cu nam nasuti po duplu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: darkon on 21 January, 2010, 17:51:04
evo ovako ces najbolje skontati. mislim da sam dobro obiljezio. da mozes na skijama doci od zlatnih zita i ne ides desno na pracu nego lijevo prema ogorjelici i moras proci pored royala.

Sad sam se ja sjetila da smo mi i sjedili u Royalu ali nisam obracala paznju. Cak je nka guzva bila unutra, a na wc se cekalo kao na ukazanje Gospe.  :o

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 22 January, 2010, 10:12:14
Quote from: darkon on 21 January, 2010, 17:51:04
evo ovako ces najbolje skontati. mislim da sam dobro obiljezio. da mozes na skijama doci od zlatnih zita i ne ides desno na pracu nego lijevo prema ogorjelici i moras proci pored royala.

Sad sam se ja sjetila da smo mi i sjedili u Royalu ali nisam obracala paznju. Cak je nka guzva bila unutra, a na wc se cekalo kao na ukazanje Gospe.  :o
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

sta je ovo, ovih dana su svi operisani od kafane, samo vise na web kamerama i broje pahulje. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
sto vas manje dodje za mene vise kajsijevace ostane  devil:( devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

@ALL
tu je Hare, malo zaglavio juce al nema veze danas sam dobar  :bravo::(, radio samo sto nije  ideea:(

@snjezana
Lako ces me pronaci...jesil vidjela moju sliku....narandjaste pantole, jakna VIP Jahorina crna sa sivim i narandjastim prugama, crno bijeli snowboard, kaciga i brile (drugacije su brile nisu kao na slici)  :PP