• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Danas KAFANA, Sutra KAFANA

Started by harison, 20 January, 2010, 23:51:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

MarijaBB

Poceo zakon brojeva pa odo u off, ali cim zavrsi ja se vracam na picence.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

opet radio uslagiran................

lola


BOJAN-BG

NEMA HARETA KAO DA JE U ZEMLU PROPAO CEO DAN

DarkoN

hare je u royalu garant pa se predpostavlja da je i on u takvom stanju. kajsijavaca je mirikl sto bi reko ceh,svabo, a boga mi i englez. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

PA DAJ PO DUPLU KAJSIJU AKO JE TAKO

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

MOZE I FLASA I BURE SVE MOZE ZIVIO OVAJ SNEG I DA NESTAJE DO SUTRA

DarkoN

zivio i ti evo nosim nam po duplu flasu da ne ustajem stalno, joj kako sad sipa na jahi nek ovako nastavi do sutra i skijanje ce da bude boli glava.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

LJULJA SNEG KO PRAVI,VREME JA ZA RASTANAK LAKU NOC

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 21 January, 2010, 23:55:15
opet radio uslagiran................
KAKVA SI KRALJICA!!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::(

Quote from: darkon on 21 January, 2010, 22:28:57
necu bas vrlo brzo ali idem prema vip raji polako ali sigurno. zivjeli!

Samo napred DARKON ...i ja sam nekad imao 400+!!!!  ludzatobom:((  Ja jos koju desetinu i eto me i VIP RAJI!!!  ludzatobom:((

BOJAN-BG

Quote from: Dane_BravO on 22 January, 2010, 01:05:02
Quote from: MarijaBB on 21 January, 2010, 23:55:15
opet radio uslagiran................
KAKVA SI KRALJICA!!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::(

Quote from: darkon on 21 January, 2010, 22:28:57
necu bas vrlo brzo ali idem prema vip raji polako ali sigurno. zivjeli!

Samo napred DARKON ...i ja sam nekad imao 400+!!!!  ludzatobom:((  Ja jos koju desetinu i eto me i VIP RAJI!!!  ludzatobom:((

A JA TEK NA POLA  :'(

Big_DANE

SAMO POLAKO!!! BICETE I VI JEDNOG DANA VIP RAJA!!!   hug:(   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::( :bravo::(

BOJAN-BG

Quote from: Dane_BravO on 22 January, 2010, 01:25:06
SAMO POLAKO!!! BICETE I VI JEDNOG DANA VIP RAJA!!! hug:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::( :bravo::(
STO JES JES POLAKO ALI SIGURNO