• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

APRES SKI na Jahorinski nacin - JANJE, RAKIJA i DRUZENJE

Started by vip-jahorina, 20 January, 2010, 22:54:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Quote from: marko1310 on 31 January, 2010, 23:20:15
z:s) z:s) z:s) z:s) z:s) z:s)
Kad cemop opet????
Marku se mnogo svidelo skijanje na Jahorini!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

valjda ce da bude nesto i ranije kao popravni za nas koji nismo mogli da dodjemo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

marko1310

sa dobrom ekipom, kazu, mozes bilo gde
a ako je to bilo gde Jahorina, onda :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(


skiDeki

Quote from: DarkoN on 31 January, 2010, 23:32:22
valjda ce da bude nesto i ranije kao popravni za nas koji nismo mogli da dodjemo.
Zao mi je sto niste dosli ti, Dane i Marija, jer ste jedino vi bili na forumu (U kafani) dok je zurka trajala, sledeci put ne propustaj niposto!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 31 January, 2010, 23:35:24
Quote from: DarkoN on 31 January, 2010, 23:32:22
valjda ce da bude nesto i ranije kao popravni za nas koji nismo mogli da dodjemo.
Zao mi je sto niste dosli ti, Dane i Marija, jer ste jedino vi bili na forumu (U kafani) dok je zurka trajala, sledeci put ne propustaj niposto!
ma rekao sam sledeci put dolazim po cijenu otkaza, jbte ono vece sam radio do 9.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Muka mi bila toliko da sam od nje bojkotovala internet 24 sata...............

Nije se dalo....


brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

evo i ja se tek danas javljam, sto od umora oko organizacije, sto od cuge i probavanja razlicitih rakija i vina iz razlicitih djelova ex-yu ...
stvarno imao sam osjecaj da se bas dugo znamo, a i znamo i intenzivno komuniciramo preko ovog foruma, privatnim porukama, telefonima ....

Svima hvala sto ste dosli sa svih strana, stvarno jedinstveno nesto. Bilo nas je u jednom momentu oko 60-70 ljudi istovremeno, dok je jos njih dolazilo i odlazili pjani ko letve, prijevremeno. Neki nisu stigli ni do janjeta (necu ih sad spominjati  (:smijeh: )

Brera je stvrano dao super prijedloge, da se druzimo par dana u unaprijed odredjenom terminu, tako da nas jos vise moze doci. Ovo je vise nego uspijelo bila, a imali smo nekih desetak dana za pripremu. I naravno, svi vi koji ste extra dosli samo zbog feste, jos jednom  :bravo::(
Nadam se da ce ovo postati tradicija. Ukratko brera je predlozio da organizujemo neku trku (vazno je ucestvovati), pa drugi dan spustanje na gumama ili nesto slicno. Ko ima ideja nek predlozi.
Na kraju okretanje janjeta i zurka do .....

Snimao nas je RTRS cijelo vrijeme i mislim da ce ce biti neki detalji o tome u nedjelju na "Sa Jahorine s ljubavlju". Ja sam onako, dobro pod gasom dao interview pa se nemojte smijati, jer se ne sjecam sta sam pricao.

01xxx01


MarijaBB

Nedeljom od osam do deset ujutro je s Jahorine s ljubavlju. Moj momak osvojio vikend na Jahorini proslu nedelju.

Necu sledece nedelje gledati jer sam na JA.

DarkoN

vipe ideja je odlicna. gledacu obavezno u nedelju ako ne budem dolazio gore.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


DarkoN

Quote from: MarijaBB on 01 February, 2010, 16:10:37
Nedeljom od osam do deset ujutro je s Jahorine s ljubavlju. Moj momak osvojio vikend na Jahorini proslu nedelju.

Necu sledece nedelje gledati jer sam na JA.

samo nemoj da i ovaj put bude poplava  devil:( devil:( devil:( devil:(
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Ja sam gore u nedelju pa Darko. Da pravimo svoju zurku.    hug:(