• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 23 January, 2010, 11:41:16
zasluzujes zvezdicu jos jednu (:smijeh:
HEAD VEROVATNO SI MISLIO NA DEKI DEKI UBACI NJEGOV KOMENTAR

Gramatika

Пошто вечерас долазимо на Јахорину,занима ма какво је стање са РТС,тј хоће ли се негде моћи гледати рукомет вечерас....Поздрав и хвала унапред... ;D

HeAd

a jes prkose gore sa ovim sestosjedima eno na poljicama se vrti non stop...prazan ko pistolj :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: Gramatika on 23 January, 2010, 11:59:15
Пошто вечерас долазимо на Јахорину,занима ма какво је стање са РТС,тј хоће ли се негде моћи гледати рукомет вечерас....Поздрав и хвала унапред... ;D
pozdravi i tebi i dobro nam dosao na forum. rts ima a sigurno da ima i mjesta gdje ce se moci gledati tako da mozes da uzivas.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola


HeAd

jedva smo ga unijeli na zicaru jutros (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE


Vlado28

E narode evo javljam se sa Jahorine...vrijeme je idealno za skijanje.
Sada trenutno pada sitni snjeg, ali se nadamo da ce predvece da malo pojaca.
Kako smo dobili informaciju iz  OC Jahorina velicina snjega je: na Poljicama 70cm , Rajska dolina 105cm.

Ako stignem danas malo cu slikati pa cu staviti na forum..

I pozivam sve one koji mogu da dodju na Jahorinu danas..neka dodju, vrijeme je, kako sto rekoh, idealno za skijanje... s:nij) s:nij)  :bravo::(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

Bojan NS


grudva

evo i ja maloprije u kucu usao, bio do pola 1, onda je vec guzva pocela kako sam i ocekivao... stanje je savrseno, staze sredjene, kamenje sam trazio ali nisam mogao naci :), cjelac je posebna prica :), nazalost nemam slika. skijao sam samo ogorijelica i zeljo, pretpostavljam da je i na poljicama isto. kad sam krenuo vidio sam da je i praca otvorena, nazalost nisam stigao napravit nijednu zicu, treba nesto i za drugi put ostavit  ;D pozdrav.

DarkoN

Quote from: grudva on 23 January, 2010, 14:45:29
evo i ja maloprije u kucu usao, bio do pola 1, onda je vec guzva pocela kako sam i ocekivao... stanje je savrseno, staze sredjene, kamenje sam trazio ali nisam mogao naci :), cjelac je posebna prica :), nazalost nemam slika. skijao sam samo ogorijelica i zeljo, pretpostavljam da je i na poljicama isto. kad sam krenuo vidio sam da je i praca otvorena, nazalost nisam stigao napravit nijednu zicu, treba nesto i za drugi put ostavit  ;D pozdrav.
svaka cast za izvjestaj, sadrzi sver sto nas interesuje. nadamo se da ces sledeci put napraviti i koju sliku jer ih je uvijek lijepo vidjeti.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

niko

Quote from: grudva on 23 January, 2010, 14:45:29
evo i ja maloprije u kucu usao, bio do pola 1, onda je vec guzva pocela kako sam i ocekivao... stanje je savrseno, staze sredjene, kamenje sam trazio ali nisam mogao naci :), cjelac je posebna prica :), nazalost nemam slika. skijao sam samo ogorijelica i zeljo, pretpostavljam da je i na poljicama isto. kad sam krenuo vidio sam da je i praca otvorena, nazalost nisam stigao napravit nijednu zicu, treba nesto i za drugi put ostavit ;D pozdrav.
BRAVO ZA IZVJE©TAJ, JO© DA SI KOJU SLIKICU OKAÈIO............ :bravo::( :bravo::( :bravo::(

grudva

kazem nazalost nisam nosio aparat, bice drugi put, bice i slika sigurno od ljudi koji su gore samo malo strpljenja... a izvjestaj je najmanje sto sam mogao uciniti  ;) , znam po sebi koliko to znaci.  ;D

niko

     


    MA U REDU JE , NEKA  DRUGI PUT BIÆE I SLKE, VALJDA JE NEKO NE©TO SLIKAO DANAS PA DA OKAÈI ZA NAS KOJI SMO GLADNI JAHORINE  ;) ::)