• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Ma samo polako i oprezno, tako se stigne svuda, samo nek neko nauci stavljati lance (lako je) za svaki slucaj, ako idete u naselje sator na Poljicama samo stanete momci nameste za 5 EUR!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Dadi

Pa svake godine oni namestaju!!! Oni hoce da nameste i kad nema uopste snega na putu!!! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

lola

primljeno na znanje...hvala deki

skiDeki

Nema na cemu Lola, tu smo da pomogneno koliko mozemo!

Informacije iz prve ruke direktno sa Jahorine:

-Sneg je stao
-ratraci nisu jos izasli
-magla se navlaci
-temperatura -12
-Vip i Mijat udaraju po rakiji u Royalu
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 22 January, 2010, 19:55:26
Nema na cemu Lola, tu smo da pomogneno koliko mozemo!

Informacije iz prve ruke direktno sa Jahorine:

-Sneg je stao
-ratraci nisu jos izasli
-magla se navlaci
-temperatura -12
-Vip i Mijat udaraju po rakiji u Royalu
odlican izvjestaj skideki vidi se da su informacije stigle sa lica mjesta.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola

oni su ipak glavni izvor informacija iz toèaka 1,2,3 i 4 pa mora naglasiti odakle idu informacije  (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Svim forumasima koji sutra krecu put Jahorine zelim srecan put, dosta snega, skijanj, bordanja, sankanja... Sve u svemu ugodan boravak na Jahorini 8))
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DekiDeki

Quote from: skiDeki on 22 January, 2010, 19:41:48
Ma samo polako i oprezno, tako se stigne svuda, samo nek neko nauci stavljati lance (lako je) za svaki slucaj, ako idete u naselje sator na Poljicama samo stanete momci nameste za 5 EUR!

Hebem ti recesiju i ekonomsku krizu.
Nekad su to decki radili za 5 KM!
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

skiDeki

Quote from: dekideki on 22 January, 2010, 20:11:44
Quote from: skiDeki on 22 January, 2010, 19:41:48
Ma samo polako i oprezno, tako se stigne svuda, samo nek neko nauci stavljati lance (lako je) za svaki slucaj, ako idete u naselje sator na Poljicama samo stanete momci nameste za 5 EUR!

Hebem ti recesiju i ekonomsku krizu.
Nekad su to decki radili za 5 KM!
Meni su uvek uzimali 5 eura, mozda su i rekli pet maraka, a ja nisam razumeo, posle ih i ne pitam, samo dam peticu.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

to je kao kad sam ja bio u mostaru i kod starog mosta udjem u jednu od prodavnica suvenira i vidim mali most od gipsa(ili cega vec prave)pored njega pise 5 i ja pitam 5 cega a on mi odgovara za nese 5 km a za strance 5 eur.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

pailhead

Kakvo je stanje na planini, nista ne razumem iz ovih prethodnih poruka jer se u svakoj spominje alkoholisanje, a u svakoj drugoj neke drevne skije.

DarkoN

Quote from: pailhead on 22 January, 2010, 20:22:48
Kakvo je stanje na planini, nista ne razumem iz ovih prethodnih poruka jer se u svakoj spominje alkoholisanje, a u svakoj drugoj neke drevne skije.
pravi izvjestaj mozes dobiti u dnevnoj varijanti, u ovo vecernjoj kada se pomjesaju umor i alkohol vidis i sam kakvi su.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: pailhead on 22 January, 2010, 20:22:48
Kakvo je stanje na planini, nista ne razumem iz ovih prethodnih poruka jer se u svakoj spominje alkoholisanje, a u svakoj drugoj neke drevne skije.
kako nevidis snega ima dosta i to ti je dovoljno  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: