• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

Dadi

Nocas polazim! Stvari su skoro spremne, treba da prodjem oko 500km! Ali cu zato sutra uzivati na stazi!!! :bravo::( :bravo::(

harison


HeAd

hare jel se jos nisi oporavio od letenja?
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

amer

Ja se upravo dogovaram sa bratom da krenemo nocas iz Beograda!!  :o     :o   :o 

amer

Dajte, molim vas, neku preporuku za smestaj, 1 nocenje za subotu za 3 osobe... Hvala unapred!

MarijaBB

Rekla sam ja, meni se kosa naelektrisala i to je znak za snjezni alarm.

neca

Quote from: amer on 22 January, 2010, 14:42:24
Dajte, molim vas, neku preporuku za smestaj, 1 nocenje za subotu za 3 osobe... Hvala unapred!
hotel rajska dolina je najjeftniji,a mislim da ej bistrica samo par maraka skuplja al mnogo je bolje u Bistrici

loop

allways stand sideways!

SVOXY

Kada otvaraju Skocine tj. Pracu ?????!!!! Da dolazimo sutra ili da cekamo sledeci vikend???? :o puf:) (:smijeh: >:D >:D >:D
FLOWBOARD

DarkoN

jbte nema me 2-3 sata i odmah moram da citam 5-6 novih stranica. samo neka pada  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) sto vise padne bolje ce biti skijanje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Dadi

Sve je spremno i skije su na krovu auta!!! Veceras oko 11 polazak i sutra odmah na stazu, jedva cekam!!!