• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

brera

Quote from: dekideki on 22 January, 2010, 10:10:45
Quote from: grudva on 22 January, 2010, 09:58:14
jedno konkretno pitanje, ima li kakvih naznaka hoce li raditi 6sjed sutra, praca? vjerujem da ce biti prva prava guzva ove sezone... 

Hoce raditi sestosjed, kako nece. Ove godine ga pale sigurno.

U decembru...
Ali tek poslije 15.12, tad poèinje ski sezona, ni dan prije (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DekiDeki

Pada li jos uvijek gore ili su to meni pahuljice pred ocima od sinocnjeg alkoholisanja...

Kamera 1 se gleda.
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

amer

Quote from: dekideki on 22 January, 2010, 10:10:45
Quote from: grudva on 22 January, 2010, 09:58:14
jedno konkretno pitanje, ima li kakvih naznaka hoce li raditi 6sjed sutra, praca? vjerujem da ce biti prva prava guzva ove sezone... 

Hoce raditi sestosjed, kako nece. Ove godine ga pale sigurno.

U decembru...

Sad cu da zovem Batanea da ovima iz OC objasni neke stvari...   3:(    3:(

thegrke

Quote from: brera on 22 January, 2010, 10:13:03
Quote from: dekideki on 22 January, 2010, 10:10:45
Quote from: grudva on 22 January, 2010, 09:58:14
jedno konkretno pitanje, ima li kakvih naznaka hoce li raditi 6sjed sutra, praca? vjerujem da ce biti prva prava guzva ove sezone... 

Hoce raditi sestosjed, kako nece. Ove godine ga pale sigurno.

U decembru...
Ali tek poslije 15.12, tad poèinje ski sezona, ni dan prije (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ja se u to ne bi kladio. Kako su azurni decembra ce poceti da sredjuju dokumentaciju za upotrebnu.

Big_DANE


DarkoN

opet je pojacao, zatrpava kameru1  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Ja kad vidim ove sampite od auta, srce mi zaigra.

vip-jahorina

U principu snijeg pad vec danima, ali je bilo prehladno da zaista pao.
Sinoc je temperatura se digla na nekih -4 sto ke bilo dovoljno da otcepi. I tako je krenulo zatrpavanje. Idem uskoro gore, pa slijede izvjestaji sa lica mjesta....

amer

Krenulo je zatrpavanje!!!  ludzatobom:((  ludzatobom:((   ludzatobom:(( :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(

MarijaBB


DarkoN

u sarajevu je toliko usitnio da se jedva vidi da pada. ali sve je to manje bitno jer na jahi onako kako treba.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

haxomania

Ako je na Poljicama 65cm to j onda extrica. Moglo bi se u nedjelju gore zapucat. puf:)

DarkoN

Quote from: haxomania on 22 January, 2010, 11:02:38
Ako je na Poljicama 65cm to j onda extrica. Moglo bi se u nedjelju gore zapucat. puf:)
ako si negdje blizu, hvataj prvi lijep dan i idi gore, skijanje ce da bude fantasticno. to cu i ja isto da uradim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

sina