• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zedhus

Eh ljudi moji...koji ste gore i koji cete da budete ovih dana...
Sve je ovo ekstra...zelim vam jos da ovo sto je palo da se odrzi bar 3 dana.
Pozdrav, a ja odoh u Tunis!
Al u februaru.
(:smijeh:

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Charlene

Ama gdje nije toliko najavljeno?Na gotovim prognozama koji izbacuju raznorazni meteo sajtovi?
Daj ba.
Snijeg za sinoc je bio najavljen,hocemo li sad cjepidlaciti jeli pao cm ili dva vise.Pa normalno da necemo,snijeg je snijeg. ;D

dasa

Quote from: HeAd on 22 January, 2010, 07:59:29
gdje nesta ovih 26 centi....
Nije ni cudo sto je nestalo 26cm kada je tamo najavljena temperatura -16C :o

amer

 Konacno ima posla za GRTALCU!!!

:bravo::(   :bravo::(   :bravo::(    (:smijeh:    (:smijeh:

DarkoN

samo neka pada, na kamerama jutros divan prizor, sve je bijelo. kada prestane a nadam se da nece uskoro bice vrhunskog skijanja, jedva cekam.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Jasenko

ovo je predivno, mada skijanje juce uopste nije bilo lose, mene je ispratio snijeg sa jahorine, a tek sada, nikako mi se ne radi :-\.

brera

Quote from: darkon on 22 January, 2010, 09:38:21
samo neka pada, na kamerama jutros divan prizor, sve je bijelo. kada prestane a nadam se da nece uskoro bice vrhunskog skijanja, jedva cekam.
U k...c, ko æe sad èistit ovaj snijeg. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: Jasenko on 22 January, 2010, 09:43:58
ovo je predivno, mada skijanje juce uopste nije bilo lose, mene je ispratio snijeg sa jahorine, a tek sada, nikako mi se ne radi :-\.
predji na taktiku misterioznih jednodnevnih bolesti.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

orhan

au brate napadalo ga junaèki,neka samo z:s) z:s) zavidim sretnicima koji ce dana si za vikend peglat po puderu...gustajte :bravo::( :bravo::( :bravo::(

grudva

jedno konkretno pitanje, ima li kakvih naznaka hoce li raditi 6sjed sutra, praca? vjerujem da ce biti prva prava guzva ove sezone... 

DarkoN

Quote from: grudva on 22 January, 2010, 09:58:14
jedno konkretno pitanje, ima li kakvih naznaka hoce li raditi 6sjed sutra, praca? vjerujem da ce biti prva prava guzva ove sezone... 
sestosjed nece sigurno, za pracu nisam siguran da li ima dovoljno snijega, ako nastavi ovako da pada i danas, praca bi mogla raditi sutra.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DekiDeki

Da li se iko sjetio tog snijeznog alarma?!?
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

amer

Quote from: darkon on 22 January, 2010, 10:00:04
Quote from: grudva on 22 January, 2010, 09:58:14
jedno konkretno pitanje, ima li kakvih naznaka hoce li raditi 6sjed sutra, praca? vjerujem da ce biti prva prava guzva ove sezone... 
sestosjed nece sigurno, za pracu nisam siguran da li ima dovoljno snijega, ako nastavi ovako da pada i danas, praca bi mogla raditi sutra.

A zasto sestosed nece raditi??? Nije mi jasno sta cekaju vise?? Stvarno nisu normalni!!! Evo sad sam popizdeo!!

DekiDeki

Quote from: grudva on 22 January, 2010, 09:58:14
jedno konkretno pitanje, ima li kakvih naznaka hoce li raditi 6sjed sutra, praca? vjerujem da ce biti prva prava guzva ove sezone... 

Hoce raditi sestosjed, kako nece. Ove godine ga pale sigurno.

U decembru...
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

DarkoN

Quote from: dekideki on 22 January, 2010, 10:10:45
Quote from: grudva on 22 January, 2010, 09:58:14
jedno konkretno pitanje, ima li kakvih naznaka hoce li raditi 6sjed sutra, praca? vjerujem da ce biti prva prava guzva ove sezone... 

Hoce raditi sestosjed, kako nece. Ove godine ga pale sigurno.

U decembru...
provjereno,100000000%
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...