• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

zedhus

Snijeg propaduje, a ja propadam! cr:)
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!


01xxx01

i samo da dodam - u Sarajevu SIPA!!! sitni onaj ruzni snijeg, ali sipa  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)

Bumbare




HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

zedhus

Quote from: 01xxx01 on 21 January, 2010, 09:51:11
u Tunisu? ne vjerujem!!!
ja sam bila jednom u februaru, super nam je bilo! mada je bilo smijesno - mi u sorcevima a lokalci u kaputima, he he he!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Hajde samnom da mi pokazes krajolik. :-[
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

BOJAN-BG

UUUUUU LEPE PADAVINE NAJAVLJUJU BICE IZGLEDA PORED DOBROG PROVODA OD PETKA I DOBROG SKIJANJA

DarkoN

na kameri 1 se lijepo vidi kako sipa i ovo je super, samo da nastavi. u sarajevu je objelio, sad je malo umanjio ali bitno je da nije prestao.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG


DarkoN

kako je prelijepo vidjeti ogorjelicu kako se bijeli, nema vise rovovo i oranja koje su napravili ratracima. joj kako mi se svidja ona prognoza za utorak 26 cm.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

ma u utorak to je metar...kad ovdje pise 26cm...znaci to je metar...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

upravu si head-e svaki put napada vise nego sto pise.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


DarkoN

evo hareta sa rajom dogovaraju se o kolektivnom tarlahanju, prave raspored ko ce na koju od strateskih tacaka. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...