• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Dadi


vip-jahorina

ja sam sad sa jahorine, padao je cijlo vrijeme, i kao sto rece mijat, napadao je cak 1cm. ne moze, hladno je za snijeg.

U svakom slucaju, veoma dobro skijanje, kao i prethodnih dana, sa klasicno dobrim stazama i klasicno losim vec poznatim djelovima staza. olimpik je opet odusevio
Hladno, oblacno, mez magle i bez vjetra, osim na goloj Jahorini gdje ga uvijek ima. vidljivost veoma dobra, snijega ima dosta za skijanje. ima odredjenih djelova staza koje su pod ledom, i to nije nista novo.
... slike sam napravio, ako stignem, stavljam ... nije neka premija, jer je bilo oblacno, mada bez magle...


skiDeki

VIP, rade li se gornji delovi staze ogorjelica1, mislim tamo gde ima snega?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

rade sve do samog dna, onda se presjece ka ogorijelici 2
znaci onaj lijevak ispod 1 radi. mislim da se to moze preko dana vidjeti na webcamu

skiDeki

Hvala Vip, predpostavio sam da je tako. 

Sto nam di sole sija kao nlo
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS


vip-jahorina

@deki
nije to di sole, ne znam sta je... kad budem prolazio tamo, obratit cu paznju.


@ski_ns
jest, crna staza, u odredjenim djelovima veoma opasna, te samo za bas dobre skijase. manje opasna je rajska dolina, to je izmdeju olimpika i zelje (sa webcama 1) ali isto prilicno strma

Bojan NS


DarkoN

meni je olimpik najbolja staza,jedina mana je sto je onde tanjir. da je dvosjed onde nebi me ni jedna druga staza ocima vidjela.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

bataneo NS

Ljudi koliko trenutno ima snega ?

DarkoN

Quote from: bataneo on 21 January, 2010, 19:07:57
ljudi koliko trenutno ima snega ?
zvanicno Visina snijega :Poljice40cm,Rajska dolina 70 cm, mada ja mislim da ima manje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

ima ga negdje oko 35cm....ocekuju se padavine i svi smo zapeti ko puske  ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Dadi

Izgleda da se spustila magla ponovo!!!! >:( >:( >:(

AzzazeL


AzzazeL