• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: dekideki on 20 January, 2010, 20:51:17
Quote from: zurkee on 20 January, 2010, 20:44:19
Nemam nista protiv cuganja i izlazaka navece na planini, ali ko je probao nocno skijanje, ne pada mu na pamet da trosi vrijeme u kafani, pored svijetlom obasjanih staza....

Znam jednog koji je skijao citav dan na Ogorelici 1 (cca 14 zica), pa navece otisao na nocno na poljice (jest da je to samo tanjir, al jbg.) , pa se navece prekinuo u Peggy-ju, pa se dovrsio u Bordu, pa opet ujutro u 9 cekao da majstor upali zicaru...

Bilo je ti prije 2 ili tri god. ne sjecam se. A slucajno sam bio ja!
sto sam prepoznao sebe u ovome,na jahorinu moras doci 100 posto spreman i za skijanje i za pijancenje ako jedno zakaze nije pun ugodjaj

01xxx01

Quote from: dekideki on 20 January, 2010, 20:51:17

Znam jednog koji je skijao citav dan na Ogorelici 1 (cca 14 zica), pa navece otisao na nocno na poljice (jest da je to samo tanjir, al jbg.) , pa se navece prekinuo u Peggy-ju, pa se dovrsio u Bordu, pa opet ujutro u 9 cekao da majstor upali zicaru...

Bilo je ti prije 2 ili tri god. ne sjecam se. A slucajno sam bio ja!
Quote

ko si ti?!?! dekideki ili Chuck norris?!?!?! Q:-)

Dadi

Quote from: dekideki on 20 January, 2010, 20:51:17
Quote from: zurkee on 20 January, 2010, 20:44:19
Nemam nista protiv cuganja i izlazaka navece na planini, ali ko je probao nocno skijanje, ne pada mu na pamet da trosi vrijeme u kafani, pored svijetlom obasjanih staza....

Znam jednog koji je skijao citav dan na Ogorelici 1 (cca 14 zica), pa navece otisao na nocno na poljice (jest da je to samo tanjir, al jbg.) , pa se navece prekinuo u Peggy-ju, pa se dovrsio u Bordu, pa opet ujutro u 9 cekao da majstor upali zicaru...

Bilo je ti prije 2 ili tri god. ne sjecam se. A slucajno sam bio ja!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina

evo me sa jahorine. sjedili ja i mijat uz domacu visnju u pahuljici, bas se liejpo ispricali i izcugali ....

nego, poce opet snijeg da pada, malo intenzivnije nego danas, ali izgleda opet da je umanjilo.
- 8 je gore i naravno da ne moze da odcepi....

Nocno skijanje: NEMA GA. Zasto? zato su su uklonjeni stari stubovi jednosjeda na kojima su stajali reflektori i naravno nisu vise nigdje postavljeni. A kao sto zidoo rece, nije neki mega uzitak bio, jer je staza bila prekratka a i prenatrpana. sad je riejsen problem, nema ga nikako  ;D

harison


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

da nije ovo neki ne najavljeni koncert nigdje nikoga hahaha  (m) dance2 dance2 dance1 dance1 dance2 dance2

harison

ej sto je ovo dobro 9-10 ovakvih reflektora i nocno na Ogorjelici 1 komotno  :bravo::(

vip-jahorina

bice, bice, samo polako, danas sam malo sjedio sa direktorom, i dosta toga cemo mu predloziti, jos ne kosta previse .... samo naprijed.

BOJAN-BG

ajmo svi po jedan reflektor da donesemo i bice nocnog skijanja

Bumbare

Ko nema mo¾e poneti i baterijsku...



Big_DANE

Quote from: Bumbare on 20 January, 2010, 23:57:31
Ko nema mo¾e poneti i baterijsku...

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: JEL ONU AMERICKU ILI ONU SA MADE IN CHINA BATERIJAMA!?!?!?!?  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

ma nije bitno mozes nakupiti i svitaca u teglu pa poneti  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 21 January, 2010, 00:06:37
ma nije bitno mozes nakupiti i svitaca u teglu pa poneti  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: MA JA CU KUPIT ONU KOD KINEZA!!!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DekiDeki

Quote from: 01xxx01 on 20 January, 2010, 21:14:59
Quote from: dekideki on 20 January, 2010, 20:51:17

Znam jednog koji je skijao citav dan na Ogorelici 1 (cca 14 zica), pa navece otisao na nocno na poljice (jest da je to samo tanjir, al jbg.) , pa se navece prekinuo u Peggy-ju, pa se dovrsio u Bordu, pa opet ujutro u 9 cekao da majstor upali zicaru...

Bilo je ti prije 2 ili tri god. ne sjecam se. A slucajno sam bio ja!
Quote

ko si ti?!?! dekideki ili Chuck norris?!?!?! Q:-)

Chuck Norris ???
Samo ON moze da pojede jednu Cedevtiu!

ludzatobom:((  ludzatobom:((  ludzatobom:((
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!