• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 14 Guests are viewing this topic.

harison

ja sam cuo da ima, ali tek kad napada takodje dosta snijega jer je sad uzaludno ici na nocno jer je ovaj donji dio Poljica sav u ledu  ideea:( sutra informacije o nocnom  police:(

zurkee

Ma ne stedim ja skije ne brinite ljudi, dosta sam ih poderao od 77 od kako sam stao na njih prvi put, ali moj zadnji par sam sjebao na Jahorini prije par godina i to tek nakon sto sam ih kupio dva dana i to toliko da do dana danasnjeg ih nisam uspio napraviti kako treba.Dobro donji dio jesam,ali gore kad sjebes jednom to ti je zauvijek.
Hvala na informaciji.

Kad ce se ti ludjaci sjetiti da ociste malo stazu preko ljeta od kamenja i da naspu negdje malo zemlje?
I ja mislim da Jahorina zasluzuje bolje nocno skijanje od onog sto ima?
Pogotovo za tu cijenu.
Jebote u Italiji imas zicaru za 10 eura koja radi od 6 do 10 navece,a imaju dvije staze koje su osvjetljene kao da je dan.
Ma nemoze se ni usporedjivati.
A sta da kazem na karu od 30km?
Rijeci su suvisne u odnosu na centre vani u Austriji i Italiji, da ne pricam o Frencuskoj.
20 eura a imas jedno 20km pa na dalje staza,ovisno o skijalistu.

Pozdrav i jos jednom hvala.

HeAd

Quote from: zurkee on 20 January, 2010, 19:33:07
Hoce li neko od starijih i iskusnijih skijasa ko je na Jahorini napisati konacno jel se isplati doci na Jahorinu ili da ipak sacekam posto sam kupio novi par skija ove godine pa ih ne namjeravam skrsiti na kamenje i NA LAZNE DOJAVE O SNIJEGU???

I jos jedno pitanje...jel radi nocno skijanje i ako radi kolika je staza pokrivena sa reflektorima?
Ako je jos uvijek ona mala gdje vozi lift onaj kratki mali sto se stavi pod guzove da znam ili je to neka druga sad?

Pozdrav iz Banja Luke

pa gledaj na kameri kad padne tad u kola i pici gore...nocno skijanje ne radi na jahorini...na jahorini nocu se pije ili spava  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

na jahi pada snijeg i dalje ali ne ono muski(kamera 1 jos nije zatrpana)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DekiDeki

Quote from: zurkee on 20 January, 2010, 19:52:34
Ma ne stedim ja skije ne brinite ljudi, dosta sam ih poderao od 77 od kako sam stao na njih prvi put, ali moj zadnji par sam sjebao na Jahorini prije par godina i to tek nakon sto sam ih kupio dva dana i to toliko da do dana danasnjeg ih nisam uspio napraviti kako treba.Dobro donji dio jesam,ali gore kad sjebes jednom to ti je zauvijek.
Hvala na informaciji.

Kad ce se ti ludjaci sjetiti da ociste malo stazu preko ljeta od kamenja i da naspu negdje malo zemlje?
I ja mislim da Jahorina zasluzuje bolje nocno skijanje od onog sto ima?
Pogotovo za tu cijenu.
Jebote u Italiji imas zicaru za 10 eura koja radi od 6 do 10 navece,a imaju dvije staze koje su osvjetljene kao da je dan.
Ma nemoze se ni usporedjivati.
A sta da kazem na karu od 30km?
Rijeci su suvisne u odnosu na centre vani u Austriji i Italiji, da ne pricam o Frencuskoj.
20 eura a imas jedno 20km pa na dalje staza,ovisno o skijalistu.

Pozdrav i jos jednom hvala.

To ti sve nema nikakve veze, na Jahorinu se ionako dolazi iz sasvim drugih razloga. Kafane su pune od ranog jutra i pije se i skija (koliko to priroda dozvoli) do iznemoglosti. A Kad se pogase zice, mali odmor do 9 sati pa onda opet u kafanu do ujutru.
Skijati mamuran od 9 ujutru na -10...

Neprocjenjivo.
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

stefi_89

To ti sve nema nikakve veze, na Jahorinu se ionako dolazi iz sasvim drugih razloga. Kafane su pune od ranog jutra i pije se i skija (koliko to priroda dozvoli) do iznemoglosti. A Kad se pogase zice, mali odmor do 9 sati pa onda opet u kafanu do ujutru.
Skijati mamuran od 9 ujutru na -10...

Neprocjenjivo.
Quote

BRAVO ZA ODGOVO!  :bravo::(

Dadi

Pa na kameri 1 se vidi kao da bas lepo pada...!!!

Big_DANE

Pocelo je malo jace da pada  (snow)  (snow)  (snow) (snow)!!!!


DarkoN

dane kao sto znas nije to nista odk kamera1 nije zatrpana, jer tek onda znas da je sigurno palo bar 10-ak cm snijega.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: darkon on 20 January, 2010, 20:19:01
dane kao sto znas nije to nista odk kamera1 nije zatrpana, jer tek onda znas da je sigurno palo bar 10-ak cm snijega.

Jes jadan bem ga u pahulje X( X( !!!   Bice ga barem 5 cm vise nego juce!!!  ;))

Dadi

I ovaj sneg malo sto pada, odmah mi je popravio raspolozenje!!!

zurkee

Nemam nista protiv cuganja i izlazaka navece na planini, ali ko je probao nocno skijanje, ne pada mu na pamet da trosi vrijeme u kafani, pored svijetlom obasjanih staza....

DarkoN

Quote from: zurkee on 20 January, 2010, 20:44:19
Nemam nista protiv cuganja i izlazaka navece na planini, ali ko je probao nocno skijanje, ne pada mu na pamet da trosi vrijeme u kafani, pored svijetlom obasjanih staza....
nisi ti probao kajsijev acu u royalu, da jesi znao bi o cemu ti govore.
Quote from: stefi_89 on 20 January, 2010, 20:07:49
To ti sve nema nikakve veze, na Jahorinu se ionako dolazi iz sasvim drugih razloga. Kafane su pune od ranog jutra i pije se i skija (koliko to priroda dozvoli) do iznemoglosti. A Kad se pogase zice, mali odmor do 9 sati pa onda opet u kafanu do ujutru.
Skijati mamuran od 9 ujutru na -10...

Neprocjenjivo.
Quote

BRAVO ZA ODGOVO!  :bravo::(
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DekiDeki

Quote from: zurkee on 20 January, 2010, 20:44:19
Nemam nista protiv cuganja i izlazaka navece na planini, ali ko je probao nocno skijanje, ne pada mu na pamet da trosi vrijeme u kafani, pored svijetlom obasjanih staza....

Znam jednog koji je skijao citav dan na Ogorelici 1 (cca 14 zica), pa navece otisao na nocno na poljice (jest da je to samo tanjir, al jbg.) , pa se navece prekinuo u Peggy-ju, pa se dovrsio u Bordu, pa opet ujutro u 9 cekao da majstor upali zicaru...

Bilo je ti prije 2 ili tri god. ne sjecam se. A slucajno sam bio ja!
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

Big_DANE

Quote from: dekideki on 20 January, 2010, 20:51:17
Quote from: zurkee on 20 January, 2010, 20:44:19
Nemam nista protiv cuganja i izlazaka navece na planini, ali ko je probao nocno skijanje, ne pada mu na pamet da trosi vrijeme u kafani, pored svijetlom obasjanih staza....
Znam jednog koji je skijao citav dan na Ogorelici 1 (cca 14 zica), pa navece otisao na nocno na poljice (jest da je to samo tanjir, al jbg.) , pa se navece prekinuo u Peggy-ju, pa se dovrsio u Bordu, pa opet ujutro u 9 cekao da majstor upali zicaru...
Bilo je ti prije 2 ili tri god. ne sjecam se. A slucajno sam bio ja!

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::( :bravo::(