• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

sad ce valjda i na jahi da pocne ona prognoza je ohrabrujuca.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

siboni

Quote from: Dane_BravO on 20 January, 2010, 17:11:19
Evo pocelo je na Kopu da veje....  ;))


@siboni
Dje si ti video da Austin PoWeR = tarlahac!!!  HARE je nas najaci tarlahac!!!! Znas proceduru pa UDRI!!!!  ;D  (:smijeh: (:smijeh:

Hare, dajem casnu planisnku rijec da cu biti vjeran u tarlahanju 8)

Big_DANE

Pocelo je i na JAHI da provejava  s:nij) s:nij) s:nij)...nadamo se da ce pojacati intezitet u toku veceri!!!! :D :D :D  :bravo::( :bravo::( :bravo::(


amer

Quote from: *mana* on 20 January, 2010, 17:12:28
Svaka èast na slikama, samo da napada jos koji meter, nadam se da æe do 13.2. da ga bude. Samo da se ove grtalice nezatrpaju, da se mo¾e doæi. Pozdrav iz Banja Luke.

Za pocetak neka napada koji centimetar   :-\

@siboni  Zna se ko je glavni za tarlahanje - onaj ko ima najveci...  (:smijeh:   (:smijeh:   (:smijeh:  

Big_DANE

Quote from: amer on 20 January, 2010, 17:16:20

@siboni  Zna se ko je glavni za tarlahanje - onaj ko ima najveci...  (:smijeh:   (:smijeh:   (:smijeh:  

A naravno to se odredjuje na SABORU TARLAHACA u Royal-u!!!! Znaci ko ima najveci i ko je najvise padavina primamio!!!  ideea:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

sto se tice royal-a tamo se odredjuje samo ko vise moze da popije i ostane na nogama. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ma neka  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) i neka jos pojaca.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

*mana*

Ma mo¾e "amer" i koji centimetar, ja se neæu buniti samo nek pada.

Dadi

Jel to poceo jako da pada sneg na Jahi..? <:)

harison

cuo sam na radiu da pada i to dobro  (snow) (snow) (snow) (snow) (snow)

Big_DANE

da da i ja sam cuo na RADIU da pada...ne bas jako ...al pada  ludzatobom:(( i mi smo happy zbog toga!!  (snow) (snow)

Dadi

Super!!! Bice sutra lepog skijanja za one koji su trenutno na Jahi!

zurkee

Hoce li neko od starijih i iskusnijih skijasa ko je na Jahorini napisati konacno jel se isplati doci na Jahorinu ili da ipak sacekam posto sam kupio novi par skija ove godine pa ih ne namjeravam skrsiti na kamenje i NA LAZNE DOJAVE O SNIJEGU???

I jos jedno pitanje...jel radi nocno skijanje i ako radi kolika je staza pokrivena sa reflektorima?
Ako je jos uvijek ona mala gdje vozi lift onaj kratki mali sto se stavi pod guzove da znam ili je to neka druga sad?

Pozdrav iz Banja Luke

harison

predlazem da dodjes pocetkom februara ako ti je bas zao skija....nocno radi kako si i rekao samo tamo gdje ide ispod guzova hahhaa kao i proslih godina

P.S.
Dojave nisu lazne pogledaj web cam ipak nas snijezni alarm ne laze  box

zidoo

@zurkee,

a) nocno zaborav na jahorini, je od satora je samo i ne vrijedi tih para (ni pola)
b) nebi da popujem al sto vise cuvas te skije vise ce te boliti. Ak nemas para za jah opusti se, nije problem u snjegu nego u tome sto OC preko ljeta ne cisti stazu. Enivej, nemoj zaliti skija bolje i sjebane neg da gledas u njih.

Big_DANE

Quote from: zidoo on 20 January, 2010, 19:38:02
@zurkee,
a) nocno zaborav na jahorini, je od satora je samo i ne vrijedi tih para (ni pola)
b) nebi da popujem al sto vise cuvas te skije vise ce te boliti. Ak nemas para za jah opusti se, nije problem u snjegu nego u tome sto OC preko ljeta ne cisti stazu. Enivej, nemoj zaliti skija bolje i sjebane neg da gledas u njih.

Ja ne znam da ima nocno skijanje...Hare!?!? Od kad se skija ove sezone nije ga bilO!!!

Dobro velis ZIDOO!!!! Bolje sjebane nego da gledas u njih!!!  ludzatobom:((