• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

malo sam se spustio do kancelarije ...
gore je pocelo da pada. nije jos nesto ali je krenulo. kad bi temperatura za jos koji stepen se spustila, mislim da bi imali prave padavine.
Napravio sam par slika od jutro, pa uzivajte.

Inace staze: ima savrsenih staza (rajska + ssk) ogorijelica je odlica, osim one predzadnje prelomnice. Poljice su dobro zguljene u zadnjem dijelu.


vip-jahorina

znakovi se postavljaju po cijeloj Jahorini, tj. po svim stazama. i mogu Vam reci da je dobra stvar. prilicno su vidljivi. U narednih par dana cu napraviti par dodatnih slika ....

01xxx01

eh ta cuvena predzadnja prijelomnica - ako mi to ne dodje glave jednog dana ne znam sta ce  :'( to mi je mjesto ahilova peta  :'( izbjegavam ogorjelicu samo zbog tog  :'(

ali zato svaka cast za OZNAKE!!!
:bravo::( :bravo::( :bravo::( hug:( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Dadi

A jel je padalo nocas nesto snega...????

vip-jahorina


Dadi

Valjda ce poceti malo jace... s:nij) s:nij) s:nij)

Dadi

Na kamerama se vidi kao da se magla povukla ili je jos ima na vrhu...??

DarkoN

vipe svaka cast na izvjestaju, konacno da neko napravi potpun izvjestaj sa lica mjesta sa slikama. od kako se hare razbio nismo imali ovakav izvjestaj  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

thegrke

Molim za informacije o Pansionu Lucic. Planiram da rezervisem smestaj pa me zanimaju necija iskustva. Hvala unapred


DarkoN

Quote from: thegrke on 20 January, 2010, 14:36:14
Molim za informacije o Pansionu Lucic. Planiram da rezervisem smestaj pa me zanimaju necija iskustva. Hvala unapred
imas ovde temu vezanu za iskustva pa pitaj sigurno ce ti neko nesto reci
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=468.from0#new
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

miledjeko


siboni