• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 20 January, 2010, 11:14:27
Ovo je ona leva staza, jednom sam prosao pored tih znakova prosao do sumuce da se istrsem, nisam mogao izdrzati, a jaran koji je isao malo iz mene mislio da sam otisao u provaliju, zaustavio se kod znakova i poceo da me doziva ko budala, a ja pisam deset metara dalje od njega, jesmo se smejali.

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE


BOJAN-BG

Quote from: darkon on 20 January, 2010, 11:01:00
sad sam se cuo sa drugom ,kaze da u zvorniku snijeg sipa, a u sarajevu sunce progrijava. ovo je prosto nevjerovatno. inace ovo sto se vidi sa kamera dan je idealan za skijanje. a ja moram dan da provedem rintajuci  :(
ja radim u rudniku zivot mi nije lak  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

skiDeki

Mozda cuvaju stazu? To je standardni odgovor kad ima dosta snega a praca ne radi >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE


skiDeki

Ovo je fantasticno vreme samo da je malo vise snega.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 20 January, 2010, 11:33:09
Ovo je fantasticno vreme samo da je malo vise snega.

Ne kukajjjjj....molili smo Boga i tarlahali da padne koji cm..a ima od 30cm(na poljicama) do 70cm (rajska d.) :D

skiDeki

To je ok, govorim da bi bilo dobro zbog donjih delova staze i Prace naravno, temperatura je dobra i za pracu. 123
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Evo kakve su staze na kopaoniku, iako ima samo 10cm prirodnog snega.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Nadamo se da ce MIJAT da uslika koju sliku sa staza i radova na sestosjedu tj. kacenju korpi  ludzatobom:((  :bravo::( :bravo::(

harison

Evo upravo nam se javio postovani VIP direktno sa staze i kaze:
Trenutna temperatura nekih -5C, snijeg propaduje ali nista znacajno (nadamo se da ce se pojacati intenzitet)....

Staze:
Poljice, donji dio je los tj.leden i oguljen na nekoliko mjesta a vrh je mnogo bolji i ima dovoljno snijega za odlicno skijanje, dok su Ogorjelica  2, Zeljo i Olimpik u odlicnom stanju dole i gore bez magle, karte su jos uvjek s popustom 10% i nadamo se da ce sutra vrijeme biti slicno danasnjem....slikice ce te dobiti cim VIP bude nasao slobodnog vremena...do tad malo strpljenja i redovno pratite forum

HeAd

kako vidim od petka kreæu padavine, a u utorak æe biti snijega i za izvoz  :bravo::( :bravo::( :bravo::( s:vje)
http://freemeteo.com/default.asp?pid=156&la=1&gid=3205994
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4