• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: darkon on 19 January, 2010, 22:07:42
ako nebude magle ja sam sutra gore. nemogu da vjerujem, dokle ovaj snijeg misli zaobilaziti jahorinu?
pogledaj malo prognoze najavljuju padavine  ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

DarkoN

nadam se da ce biti istinite, ova zadnja je fulila, bar sto se tice cm.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

i vidovira zorka bi bolje pogodila od ove zadnje  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

e sad head mogo si bit malo blazi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ajde svracaj u kafanu dole je lom a Dane samo toci i casti http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=797.msg28742#msg28742

lola

Quote from: BOJAN-BG on 19 January, 2010, 22:06:54
gde je lola tu je vip 
  24 gostiju, 20 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, MarijaBB, Dane_BravO, darkon, harison, psst, croski111, n3rk0, patak65, SILE, dredd, Dennis, lola, vip-jahorina, IgorP, patrola051, Laganini, SVOXY, HeAd, ivan8888



ha,ha...kako on to prati sve..nesmin se ni pojaviti na forumu... devil:( devil:(.

DarkoN

Quote from: HeAd on 19 January, 2010, 22:25:13
i vidovira zorka bi bolje pogodila od ove zadnje  (:smijeh:
nadam se da je ova sad ona prava i da ce pasti bar 20 cm novog snijega
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: lola on 19 January, 2010, 22:32:46
Quote from: BOJAN-BG on 19 January, 2010, 22:06:54
gde je lola tu je vip 
  24 gostiju, 20 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, MarijaBB, Dane_BravO, darkon, harison, psst, croski111, n3rk0, patak65, SILE, dredd, Dennis, lola, vip-jahorina, IgorP, patrola051, Laganini, SVOXY, HeAd, ivan8888



ha,ha...kako on to prati sve..nesmin se ni pojaviti na forumu... devil:( devil:(.
pa jesmo li zavisnici od jahorine i foruma ili nismo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola

vidi njega sad.......nemojte da VIP-U bude neugodno,neæe sa ¾enama na forumu uopæe posla imati...... (:smijeh:

DarkoN

Quote from: lola on 19 January, 2010, 22:45:52
vidi njega sad.......nemojte da VIP-U bude neugodno,neæe sa ¾enama na forumu uopæe posla imati...... (:smijeh:
nisam ja nista rekao, to je prirodno. bolje da salje tebi pp, da posalje meni ja bih se zabrinuo. ovako je sve ok. ja ovde propagiram musko zenske odnose i bitnost udruzenog tarlahanja u parovima(naravno m-z). (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

ja sam za da se poboljsaju musko-zenski odnosi  :bravo::( :bravo::( :bravo::(


Big_DANE

LJudi AJTE U KAFANU ....idete skroz OFF!!!! Naljutice se VIP i nece nas obavestavati!!!!  police:(


Big_DANE

Trenutno stanje na Jahi...maglustina bez snega, temperature oko -10C !!!  3:(
Snega ima 30cm na Poljicama...u Rajskoj dolini i Zelji, Olimpiku do 70cm.... Nadamo se uskoro podavinama od petka...cm po cm = 1m!!!  ludzatobom:((