• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

daj samo da ga puste da se ovaj napaceni narod malo smiri

vip-jahorina

Quote from: HeAd on 19 January, 2010, 20:19:25
bez veze je ovdje bubati se datumima niko jos nista ne zna sa sigurnoscu da bi mogao da iznese...ja sam cuo nezvanicno da bi do kraja januara trebalo sve sa papirologiom da bude rjeseno i sestosjedi spremni za upotrebu....

otprilike je tako. vec samo o tome pisao, mada je ovo pogresna tema. imamo temu o sestosjedima, a i kafanu gdje se mozemo zezati do iznemoglosti ....
ajmo ovdje ostati pri temi da ne idemo u offffff. naravno u nasem stilu, informacije, sale, ali ipak ovdje djelimo informacije o stanju na stazama i na jahorini i vremenskim zavrzlamama. sve druge teme mozemo u posebnim rubrikama preradjivati ili otvarati teme po zelji.

skiDeki

Tako je Vip, ja sam vec pisao da smo preterali, ali.....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

AzzazeL

Najavljene dobre padavine oko 24tog!!!

skiDeki

Daj link da vidimo, ovo sto sam ja gledao nista ohrabrujuce.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

AzzazeL


skiDeki

Ovo je vec ohrabrujuce, sneg i opasni minusi, ma samo nek pada :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

valjda ce se obistiniti nesto od ove prognoze

BOJAN-BG

al je ohrabrujuca prognoza na YR.NO

lola

sti¾em ja zato æe ga napadati,sto posto!!!!!!!! (:smijeh: (:smijeh:

harison

JA SAM U CETVRTAK GORE  :bravo::( :bravo::( bolovi popustaju a i nasa prognoza pokazuje cetvrtak CE BITI ODLICAN  http://www.jahorina.org/vrijeme.php

BOJAN-BG

Quote from: harison on 19 January, 2010, 21:47:14
JA SAM U CETVRTAK GORE :bravo::( :bravo::( bolovi popustaju a i nasa prognoza pokazuje cetvrtak CE BITI ODLICAN http://www.jahorina.org/vrijeme.php
HARI KAKO SI TI KOD KUCE PAR DANA TAKO SE PROGNOZA POPRAVILA SACEKAJ JOS MALO  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

harison

hahahhaah, ma .... ne mogu vuce me nesto gore sta je to ne znam  :-X

BOJAN-BG

gde je lola tu je vip 
  24 gostiju, 20 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, MarijaBB, Dane_BravO, darkon, harison, psst, croski111, n3rk0, patak65, SILE, dredd, Dennis, lola, vip-jahorina, IgorP, patrola051, Laganini, SVOXY, HeAd, ivan8888


DarkoN

ako nebude magle ja sam sutra gore. nemogu da vjerujem, dokle ovaj snijeg misli zaobilaziti jahorinu?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...