• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Dadi

Jel zna neko kakav je sad donji deo Poljica, da li je pokriven malo onaj led...? ???

harison

led je jutros bio pokriven ali tokom dana se opet rastjerao, ogorjelica 2 je u odnosu na Poljice puno bolja, dobio informacije direktno sa staze od naseg kolege

Dadi

Quote from: harison on 19 January, 2010, 14:59:04
led je jutros bio pokriven ali tokom dana se opet rastjerao, ogorjelica 2 je u odnosu na Poljice puno bolja, dobio informacije direktno sa staze od naseg kolege
ok, hvala! Za veceras je najavljen ponovo slab sneg, bilo bi lepo da pokrije taj led! :)

harison

Jahorina se dobro drzi i sa ovim snijegom nekih 50-60cm koji traje vec skoro 2 sedmice  :bravo::(

Dadi

To je odlicno, drzi se zbog minusa!! Jos samo da se povuce ova magla, mnogo me nervira!!! >:( >:( >:(

harison

snijezni alarm od VIP-a je bio tacan padao je snijeg ali od magle nije mogao dovoljno padati magla mu neda  >:( >:( >:(  jojjjj 2010 godina zabiljezena sa najvise magle, a najmanje snijega  :'(

Dadi

Quote from: harison on 19 January, 2010, 15:06:40
Jahorina se dobro drzi i sa ovim snijegom nekih 50-60cm koji traje vec skoro 2 sedmice  :bravo::(
A sto ti nisi na skijanju??

harison

polomio se, sad sam na tretmanima za oporavak , fixirali me za stolicu i samo sam za komp. i forumu tako dok se ne oporavim nema slika i izvjestaja sa staza  :'( :'( :'( tvrde staze  police:(

Dadi

A da, procitao sam na forumu, ali sam zaboravio, zelim ti brz oporavak i povratak na stazu!!!

DarkoN

Quote from: amer on 19 January, 2010, 14:26:21
@darkon

Moze i napred-nazad, moze cak i kruznim pokretima - kako kome odgovara!   (:smijeh:
za prizivanje snijega meni vise odgovara ova metoda naprijed-nazad jos kad pripomogne neka(zbog nemogucnosti samostalnog tarlahanja) onda i tarlahanje i jodlovanje dolazi do punog izrazaja.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Dadi

Quote from: darkon on 19 January, 2010, 15:48:19
Quote from: amer on 19 January, 2010, 14:26:21
@darkon

Moze i napred-nazad, moze cak i kruznim pokretima - kako kome odgovara!   (:smijeh:
za prizivanje snijega meni vise odgovara ova metoda naprijed-nazad jos kad pripomogne neka(zbog nemogucnosti samostalnog tarlahanja) onda i tarlahanje i jodlovanje dolazi do punog izrazaja.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: darkon on 19 January, 2010, 15:48:19
Quote from: amer on 19 January, 2010, 14:26:21
@darkon

Moze i napred-nazad, moze cak i kruznim pokretima - kako kome odgovara!   (:smijeh:
za prizivanje snijega meni vise odgovara ova metoda naprijed-nazad jos kad pripomogne neka(zbog nemogucnosti samostalnog tarlahanja) onda i tarlahanje i jodlovanje dolazi do punog izrazaja.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DekiDeki

Ljudi ne moze se ovako neozbiljno pristupiti problemu.

Nema pojedinacnog tarlahanja, ni svojevoljnog!
Iskljucivo kolektivnim naporima, samopregornog rada i predanog tarlahanja se moze doci do rezultata.

Predlazem da neko od iskusnijih tarlahaca napise detaljno uputstvo ljudima koji nemaju iskustva (prije nekih mjesec dana je dalo rezultate, ali je prokleta jugovina oduvala...), pa da se tarlaha kolektivno!
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

brera

Quote from: thegrke on 19 January, 2010, 14:45:16
Zna li neko sta ovo ogradjuju na poljicama? :o :o :o
Ogradjuju prostor za zvaniène goste(29. ili 30.2.), kad èe se probno(za jedan dan) pustiti u pogon BATANEO - EXPRES - LIFT, da se provozajo "va¾ni" ljudi sa kravatama. Samo taj dan. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

vozacemo se mi jos dugo na starim dvoguzima kako oni rade na terenu