• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 19 January, 2010, 13:46:36
Vidim od jutros sale, na sve strane! Skoro da sam i ja poverovao za 30.02., mislim da nije fer prema novim clanovima, verovatno su se zbunili i pomislili kakvi ludaci na forumu!

Ovo je ipak ozbiljna tema, zato dajte tacne odgovore, malo sale nije na odmet, ali.....
skideki ako su novi nisu nepismeni. da se ne salimo gdje bi bili do sada uz sve ovo sto se desava ove sezone.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: darkon on 19 January, 2010, 13:55:59
Quote from: skiDeki on 19 January, 2010, 13:46:36
Vidim od jutros sale, na sve strane! Skoro da sam i ja poverovao za 30.02., mislim da nije fer prema novim clanovima, verovatno su se zbunili i pomislili kakvi ludaci na forumu!

Ovo je ipak ozbiljna tema, zato dajte tacne odgovore, malo sale nije na odmet, ali.....
skideki ako su novi nisu nepismeni. da se ne salimo gdje bi bili do sada uz sve ovo sto se desava ove sezone.
Ma ne kazem da su nepismeni, nego da smo mozda preterali sa salom u ovoj temi :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Jbt vidite ove cifre :D :D ???
408 korisnika online te 52 korisnika na Forumu
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

amer

Quote from: skiDeki on 19 January, 2010, 14:02:46
Jbt vidite ove cifre :D :D ???
408 korisnika online te 52 korisnika na Forumu

Nista cudno za najjaci forum na Balkanu!  cr:)
Nego meni nesto drugo pade na pamet:  vec kad nas je toliko da organizujemo jedno kolektivno tarlahanje.  ;D  Ajmo sad svi na najvisu kotu u blizini pa polako levo-desno-levo... Ko nema s cim da tarlaha neka jodluje.

DarkoN

Quote from: amer on 19 January, 2010, 14:14:51
Quote from: skiDeki on 19 January, 2010, 14:02:46
Jbt vidite ove cifre :D :D ???
408 korisnika online te 52 korisnika na Forumu

Nista cudno za najjaci forum na Balkanu!  cr:)
Nego meni nesto drugo pade na pamet:  vec kad nas je toliko da organizujemo jedno kolektivno tarlahanje.  ;D  Ajmo sad svi na najvisu kotu u blizini pa polako levo-desno-levo... Ko nema s cim da tarlaha neka jodluje.

mozda to i nije pametno jer od kako smo prestali sa tarlahanjem snijeg je poceo da pada. a moze li se tarlahati naprijed-nazad-naprijed-itd.
ali ovaj dio mi je najjaci " Ko nema s cim da tarlaha neka jodluje. "  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Dadi


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

amer

@darkon

Moze i napred-nazad, moze cak i kruznim pokretima - kako kome odgovara!   (:smijeh:

brera


01xxx01

Quote from: amer on 19 January, 2010, 14:26:21
@darkon

Moze i napred-nazad, moze cak i kruznim pokretima - kako kome odgovara!   (:smijeh:

o boze, he he he, ludi ste stvarno! (pozitivno naravno)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
samo da ne bude sinhronizovano sve to zajedno! neki dan smo ustanovili da je prosle godine COS donio snijeg te da je stoga COSANJE dokazano uspjesan metod! dakle, ubaciti i to!
:-X

Dadi

Quote from: skiDeki on 19 January, 2010, 14:24:19
Po ski infu napadalo je 5cm.
Pa vide se da je malo padao jer je pokriveno ono sto su ratraci napravili na ogorjelici...!!!

thegrke

Zna li neko sta ovo ogradjuju na poljicama? :o :o :o

harison


thegrke

a za bicikliste nista. Nije fer. >:( >:( >:(