• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 19 January, 2010, 12:32:39
Ko se boji vuka jos, tri za gros tri za gros.
Vuka se ne bojim ja trala la trala la.

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: E NISTE NORMALNI!!!! :P  hug:( NEMA NIKAKVOG OTVARANJA SESTOSJEDA DO DALJNJEG !!  3:( 3:(

harison

Novi clanovi dosli da gledaju stanje na jahorini, a vi o nekim 10-tim temama pricate, mozemo li se malo u kafanu prebacit i dole brbljati sta god pozelimo http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=797.new;boardseen#new  MOLIM VAS!!! idemo u off-skroz

zedhus

 ideea:(

Hajde VIP, reci nam nesto.Neka nas drzi do predvece.
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Big_DANE

Trenutno stanje je ZADOVOLJAVAJUCE !!! Palo je nesto malo novog snega...al vrlo malo...cisto da pokrije one iskopine na ogorjelici  >:(







harison

vjeruj mi Dane nije ni toliko palo... to sto je palo do kraja dana ce otici cim prodju ratraci osim ako ne padne jos snijega u toku dana  ideea:(

Big_DANE

Quote from: harison on 19 January, 2010, 12:42:47
vjeruj mi Dane nije ni toliko palo... to sto je palo do kraja dana ce otici cim prodju ratraci osim ako ne padne jos snijega u toku dana  ideea:(

Ma znam Hare.... Nego cisto da bude belo dok ne prodju!!! :P

DarkoN

pa ovo je nevjerovatno, kako je.... snijeg ove godine zaobilazi jahorinu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

jbt...ja samo pomjeram termine ...kako je krenulo do jula æu pomjerati  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: HeAd on 19 January, 2010, 13:00:57
jbt...ja samo pomjeram termine ...kako je krenulo do jula æu pomjerati  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
pomjeri za sezonu 2010/2011 sto je sigurno sigurno je  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


MarijaBB

Quote from: Dane_BravO on 19 January, 2010, 12:34:31
Quote from: MarijaBB on 19 January, 2010, 12:32:39
Ko se boji vuka jos, tri za gros tri za gros.
Vuka se ne bojim ja trala la trala la.

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: E NISTE NORMALNI!!!! :P  hug:( NEMA NIKAKVOG OTVARANJA SESTOSJEDA DO DALJNJEG !!  3:( 3:(


A SHTOOOOOOOOOOO?

ttk

Quote from: zedhus on 19 January, 2010, 12:39:16
A ovo je za zvjezdicu. ::)

Ima nas svakakvih. A ja se stedim da ne pisem puno. Mnogo mi se svidja da bar negdje budem Junior ;)

skiDeki

Vidim od jutros sale, na sve strane! Skoro da sam i ja poverovao za 30.02., mislim da nije fer prema novim clanovima, verovatno su se zbunili i pomislili kakvi ludaci na forumu!

Ovo je ipak ozbiljna tema, zato dajte tacne odgovore, malo sale nije na odmet, ali.....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

ja glasam za 2 dana free skijanja - 1og i 2og februara! tj. za sestosjede Bataneo 1 i Bataneo 2!
e a nema nam Batanea nesto na forumu otkako je otisao s Jahorine onomad?
???