• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Dadi

Jel poceo da pada sneg na Jahorini...?

harison

@DANE
kakav ROV ovo pokusavaju da preusmjere onaj potok iz Rajske hahah...a i ako prave rov OC ima vece stele napravit ce im neprobojan rov  >:(

@Dadi
WEC CAM, ako bas pada kao sto nam treba vidi se, ako ne pada nista ili je slabo to macku o rep i u ROYAL pravo  hug:( magla je gusta mislim da ne pada nista

skiDeki

Na kamerama se ne vidi, ako pada, to je slabog inteziteta!

U royalu padaju cuskije trenutno (hare mi rece)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ozimican

Quote from: Garfild_Dane on 18 January, 2010, 17:56:08
hahahaha....Idemoooooo :D :D PRAVI GRUDVE ....PRECNIK MIN. 10cm!!!! :D :D :D

VIP-e ili KO GOD JE TAMO DANAS KUPIO SKIPASS - DA LI JE SNIZENA CENA SKIPASS-a za 10%!??????????????
u nedelju sam bio gore i jeste 10% popusta

Big_DANE

Quote from: Ozimican on 18 January, 2010, 19:44:35
Quote from: Garfild_Dane on 18 January, 2010, 17:56:08
hahahaha....Idemoooooo :D :D PRAVI GRUDVE ....PRECNIK MIN. 10cm!!!! :D :D :D
VIP-e ili KO GOD JE TAMO DANAS KUPIO SKIPASS - DA LI JE SNIZENA CENA SKIPASS-a za 10%!??????????????
u nedelju sam bio gore i jeste 10% popusta
DAL JE MOGUCE!!! :D :D :D konacno nesto imalo pozitivno od OC-a!!!

skiDeki

Sigurno su malo citali forum :) pa se uplasili nas 3:( 3:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 18 January, 2010, 19:52:46
Sigurno su malo citali forum :) pa se uplasili nas 3:( 3:(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Mora da je to...  devil:(

Dadi

Quote from: harison on 18 January, 2010, 19:40:36
@DANE
kakav ROV ovo pokusavaju da preusmjere onaj potok iz Rajske hahah...a i ako prave rov OC ima vece stele napravit ce im neprobojan rov  >:(

@Dadi
WEC CAM, ako bas pada kao sto nam treba vidi se, ako ne pada nista ili je slabo to macku o rep i u ROYAL pravo  hug:( magla je gusta mislim da ne pada nista
Pa znam da kad je padao, na forumu pisu da pada, a ja na kameri nista nisam video, ali hvala u svakom slucaju!!!

skiDeki

Narednih dana najavljene padavine slabog inteziteta, ali svaki novi cm snega nam je dragocen!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

vidis dane ako im jos jednom zaprjetimo da cemo jurisati mozda puste i sestojed  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: darkon on 18 January, 2010, 20:31:20
vidis dane ako im jos jednom zaprjetimo da cemo jurisati mozda puste i sestojed devil:( devil:( devil:(
MA CEKAJU SAMO NAS BOLE NJIH UVO ZA SVE

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 18 January, 2010, 20:40:02
Quote from: darkon on 18 January, 2010, 20:31:20
vidis dane ako im jos jednom zaprjetimo da cemo jurisati mozda puste i sestojed devil:( devil:( devil:(
MA CEKAJU SAMO NAS BOLE NJIH UVO ZA SVE

Ma Boki kad bi se Hare, Deki i ti pridruzili meni i Darkon-u video bi rezultate!!! :D :D 
Pa napravili bi sneg negde i doneli, pokrili i pustili da radi sestosjed!!! :P :D

BOJAN-BG

JA MISLIM DA BI SE MI SVE DOGOVORILI U ROJALU ZA JEDNO VECE  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 18 January, 2010, 20:45:38
JA MISLIM DA BI SE MI SVE DOGOVORILI U ROJALU ZA JEDNO VECE  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

NEGO STA!!!! :D :D

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...