• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

brera


vip-jahorina

ja ljudi, ove sedmice je MIJAT dezurni izvjestas sa jahorine !!
tri put ura za mijata URA! URA! URA!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: amer on 18 January, 2010, 15:00:39
Quote from: ika87 on 18 January, 2010, 14:39:44
POZDRAV VIPU!! HVLA NA OBAVESTENJU VEZANO ZA KAMERE.
MALO ME JE IZNEVIRLAO PAR KOMENTARA NA MOJE PITANJE,ALI OK. SVI SMO MALO NERVOZNI ZBOG SNEGA .
NADAM SE DA NISAMNIKOGA UVREDIO.
Nisi, nas je tesko uvrediti!  (:smijeh:   ;D

hehehe...ma nema sanse da se uvredimo!!! MI VOLIMO DA SE SALIMO NA NAS RACUN!! :D :D :D

Quote from: brera on 18 January, 2010, 15:50:03
Quote from: skiDeki on 18 January, 2010, 15:03:07
23. 01. dolazo Brera na Jahorinu, a za njim i onaj silni sneg!!!
Kako za njim, mo¾e i koji dan ranije. Veè sam ga dvaput slao, ali ga se puno izgubilo na putu iz SLO na JA. Da nije neka diverzija u pitanju? ideea:(

Ne znam Brera moze biti da je DIVERZIJA...neko je kindapovao snezne oblake pa ih rasuo po Srbiji..jer pada danas skoro ceo dan u NS...al slabo ostaje ...
koliko cujem i u Sr.Mitrovici ...i vecim delom banata kao i u BGD!!!  3:( 3:(
Moramo smislit neku strategiju da vratimo te oblake na pravi KURS prema Jahi naravno!!! :D Moramo da skupljamo tarlahace...premda kad smo prestali da tarlahamo pojavile se prognoze sa snegoM! STA CINITI!?!?  ideea:( ideea:(

Quote from: vip-jahorina on 18 January, 2010, 16:45:09
ja ljudi, ove sedmice je MIJAT dezurni izvjestas sa jahorine !!
tri put ura za mijata URA! URA! URA!

:bravo::( :bravo::( :bravo::( URA! URA! URA!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(


brera

Quote from: vip-jahorina on 18 January, 2010, 16:45:09
ja ljudi, ove sedmice je MIJAT dezurni izvjestas sa jahorine !!
tri put ura za mijata URA! URA! URA!
VIP VIP URA, VIP VIP URA, VIP VIP URA. U, zajebao sam, pomenuo i VIP-a. :'( Neka, neka, obojici, zaslu¾ili su. :bravo::( :bravo::(

BOJAN-BG

KAKVO LUDILO NA FORUMU OD 11 PRE PODDNE DO 5 PROCITO SAM 6 STRANA STANJE NA JAHORINI NESMES BITI ODSUTAN SA OVOG FORUMA DUZE OD POLA SATA INACE POSLE TESKO DA POSTIGNES
TRIPUT URA ZA MIJATA AI ZA VIPA URA URA URA

Big_DANE

Jel ovi POKUSAVAJU da naprave ROVOVE!?!?! DA NECE NEKI NOVI RAT!?!? MI SVI SA FORUMA vs OC JAHORINA!!!   ludzatobom:((  devil:( devil:(
:bravo::( :bravo::( !!! GRUDVANJEEEEEEEEEEEEEEE !!!  :bravo::( :bravo::(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


DarkoN

dane kad je rat protiv njih u pitanju ja cu prvi da jurisam. juuuuuriiiiiisss
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola

SMJE©TAJ REZERVIRAN,DATUM ODLUÈEN,JO© 10 DANA I ETO MENE GORE!!!!!!JUPPPIIIIIIIIIIIIIIIII :bravo::( :bravo::(

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

hahahaha....Idemoooooo :D :D PRAVI GRUDVE ....PRECNIK MIN. 10cm!!!! :D :D :D

VIP-e ili KO GOD JE TAMO DANAS KUPIO SKIPASS - DA LI JE SNIZENA CENA SKIPASS-a za 10%!??????????????

Big_DANE

Jel bio neko danas na stazama!?!? Jel se videlo sta!? skipass - dal je bilo popusta 10% !?

vip-jahorina

znam da se nista nije vidjelo, ako ko ima da je sta vidio nek se javi  8)
sto se tice skipasa, to ti ne mogu reci a i ne znam nikoga ko kupuje dnevni ski pas. kad budem imao priliku otici cu do kase i pitati ...

skiDeki

Ako nastavi ova magla ima da navucemo Engleze na Jahorinu, jer oni vole maglu, ne mogu bez nje, a na Jahorini bi se osecali kao kod kuce (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...