• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: enkidu on 18 January, 2010, 15:29:55
Quote from: darkon on 18 January, 2010, 15:22:45
all in one odgovor vip-e. sto se tice ovih uvreda da li je to ikada ikom poslo za rukom na ovom forumu?

Paaa... Na primer, ako bi NEKO poèeo da proklinje Jahorinu i da upra¾njava obrnuto tarlahanja (prizivanje Sunca i debelog plusa), verujem da se niko ne bi uvredio, ali da bi dotiènom u roku od par dana yaya visila na vrhu Ogorjelice kao suvenir  (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS

U ljudi, al se filuje ovaj forum, ne gledam par sati kad ono par strana veæ naraslo!

Inaèe pada sneg u NS, mada ne ostaje ovde kod nas....  ???

brera


brera

Quote from: zedhus on 18 January, 2010, 14:01:11
26.03.2008.
Evo sta je Majka Priroda!

Tih dana je bilo kao nikad...
Nemoj provocirat. ;)

brera

Quote from: skiDeki on 18 January, 2010, 15:03:07
23. 01. dolazo Brera na Jahorinu, a za njim i onaj silni sneg!!!
Kako za njim, mo¾e i koji dan ranije. Veè sam ga dvaput slao, ali ga se puno izgubilo na putu iz SLO na JA. Da nije neka diverzija u pitanju? ideea:(

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

samo sto sam ja u ovom slucaju subjekat(onaj koji vrsi radnju) a ne objekat(onaj nad kojim se radnja izvrsava, ulogu objekta prepustam ljepsem polu. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: darkon on 18 January, 2010, 16:05:14
samo sto sam ja u ovom slucaju subjekat(onaj koji vrsi radnju) a ne objekat(onaj nad kojim se radnja izvrsava, ulogu objekta prepustam ljepsem polu. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Nego, ratraci veè u Rajskoj. Zato se voze svih pet zajedno, da se ne izgube. ;)

DarkoN

oni su izgleda odlucili da u svakom slucaju preoru ogorjelicu 1 i ono malo snijega sto je palo preko one oranice vise nema.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS


Dadi

Quote from: brera on 18 January, 2010, 15:50:03
Quote from: skiDeki on 18 January, 2010, 15:03:07
23. 01. dolazo Brera na Jahorinu, a za njim i onaj silni sneg!!!
Kako za njim, mo¾e i koji dan ranije. Veè sam ga dvaput slao, ali ga se puno izgubilo na putu iz SLO na JA. Da nije neka diverzija u pitanju? ideea:(
To mi se mnogo svidja, i ja dolazim 23.01...Valjda ce ga stvarno doneti!!! ;D


brera


pinkpanter

Dodjoh, vidjeh, skijah. cr:) Mislim da sam imao ludu srecu kao i svi koji su bili na Jahorini tamo od 10.1 do 17.1. jer sve se dane moglo skijati. Neko rece na Jaforini : "Nikad nije bilo manje snijega, a boljeg skjanja". Cak nam je neki covijek sa Jahrine rekao da je to prava rijetkost za ovu sezonu da se moglo skijati svih 7 dana u komadu. Zato ti Jahorino hvala kao i uvijek.  austin:(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?