• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

amer


Dadi

Mnogo sam srecan! Rekli su mnogi da 23.01. bice ga preko metar! Sutra sam na stazi!!! Samo neka jos pada!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

brera

Quote from: HeAd on 22 January, 2010, 13:19:59
jos da ti upale sestosjede dobio bi jokera  (:smijeh:
Nebi silazio, barem èetiri kruga. ;D

BOJAN-BG


brera


BOJAN-BG

STA NAS JE NA FORUMU MASALA

28 gostiju, 36 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, dm, dabar, brera, loopjunkie, davor77, sina, bataneo, Vlado28, Filipino, darkon, skibanja, fregata, Charlene, pinkpanter, alias, BBoris, Dadi, enkidu, Cokie, HeAd, grudva, dejankosic, amer, maxo, smust75, Vlatka, raca, neilpryde, harison, vantunov1, dzoni ski, Juga90, sergej, ttk, ratkob  

brera


brera


BOJAN-BG

MA ONI NISU VISE VREDNI NI DA SE SPOMINJU  >:( >:( >:(

Dadi

Jel jos uvek pada jakim intezitetom???? :bravo::(

amer

Quote from: BOJAN-BG on 22 January, 2010, 13:33:27
STA NAS JE NA FORUMU MASALA

28 gostiju, 36 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, dm, dabar, brera, loopjunkie, davor77, sina, bataneo, Vlado28, Filipino, darkon, skibanja, fregata, Charlene, pinkpanter, alias, BBoris, Dadi, enkidu, Cokie, HeAd, grudva, dejankosic, amer, maxo, smust75, Vlatka, raca, neilpryde, harison, vantunov1, dzoni ski, Juga90, sergej, ttk, ratkob  

.... + dve koleginice pored mene koje nisu clanovi foruma ali ih ja svakih 5min obavestavam koliko je napadalo, kakve si staze, kako se tarlaha...  ;D   ;D

BOJAN-BG

IZGLEDA DA PADA I TO DOBRO PO KAMERI BROJ 1

BOJAN-BG

Quote from: amer on 22 January, 2010, 13:41:38
Quote from: BOJAN-BG on 22 January, 2010, 13:33:27
STA NAS JE NA FORUMU MASALA

28 gostiju, 36 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
BOJAN-BG, dm, dabar, brera, loopjunkie, davor77, sina, bataneo, Vlado28, Filipino, darkon, skibanja, fregata, Charlene, pinkpanter, alias, BBoris, Dadi, enkidu, Cokie, HeAd, grudva, dejankosic, amer, maxo, smust75, Vlatka, raca, neilpryde, harison, vantunov1, dzoni ski, Juga90, sergej, ttk, ratkob  

.... + dve koleginice pored mene koje nisu clanovi foruma ali ih ja svakih 5min obavestavam koliko je napadalo, kakve si staze, kako se tarlaha...  ;D   ;D
POSALJI JEDNU KOD MENE DA SE NE PREMORIS SA OBJASNJENJIMA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4