• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

niko

Quote from: pinkpanter on 16 January, 2010, 10:54:58
Navodno sve zice rade ali je MNOGO hladno kao u Sibiru + jaka magla. Nisam jos isao na stazu cekam da malo popusti.  austin:(

  Jedne prilike sam se spustio niz Jahorinu samo jednom i jedva skinuo opremu, zaledio se , radio Sa. je tad objavio na Jahorini minus 14 u 11h . Tad sam skijao bez adekvatne opreme ( takvo vreijeme bilo )

brera


Vlado28

Ljudi sada mi Harison javi da je magla i da je vidljivost 10m, a i duva vjetar....
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)


DarkoN

jbg ja sam se vratio, moram da radim. jutros je bila strasna magla. sto se tice cijena neznam nista dok ne odem po ove svoje gore. na kameri 1 se cini kao da proapduje snijeg. samo da hoce padati.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

BOJAN-BG


skiDeki

Quote from: BOJAN-BG on 16 January, 2010, 12:31:15
KAKVA GUZVA NA POLJICAMA puf:)
Pa danas je smena GOSTIJU, STIGLI NOVI, A NEKI JOS NISU KRENULI KUCI, HOCE DA ISKORISTE ZADNJI DAN :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

mi smo jutros odustali zbog ove maglustine  :'( a naumili bili da idemo, nalozili se na ovo sunce sto stoji na prognozi!!!
bas me zanima kakav ce biti izvjestaj od ovih sto skijaju danas kad se vrate!
slike me ne zanimaju, he he he - imam istih od prosle godine: sjedis na liftu i jedva vidis onog ispred sebe?!!
:'(

valjda ce sutr biti bolje!!!

vip-jahorina


harison

evo harison se docepao mobitela koji ima internet, pa da vam kratko javim da je gusta magla vidljivost 10-tak metara, postavljam slike kada se zavrse zice mozda i ranije...ali nista se ne vidi haha ha , hocel ko rakiju

vip-jahorina

ponesi jednu krusku  cr:) i donosi te slike. prodavat cemo ih "ko maglu"  (:smijeh:

nego, veliki minusi nas ocekuju. a od iduceg vikenda obilni snijeg:


skiDeki

Konacno ohrabrujuca prognoza, sto se padavina , tj. snega tice :)

Izgleda da na Jahorini nema pravog snega dok nasa Snjeza ne dodje gore, a tako je bilo i prosle godine ::)

Da joj sledece godine uplatimo u novembru kako ne bi imali problema sa snegom (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

da dobra je....samo da ne bude promijena.... (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4