• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Bumbare




Vlado28

Narode snjeg na Palama siiipaaaa...mogu da zamislim kako je na Jahorini... samo padaj snjeze nas... s:nij) s:nij) s:nij)
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

BOJAN-BG

Quote from: Bumbare on 22 January, 2010, 00:02:06
Jo&sup1; samo 3 nedelje i eto nassssssss ;D ;D ;D
JA U TRI NEDELJE DOLAZIM DVAPUT IZ BEOGRADA

BOJAN-BG

I NA JAHI SIPA KO LUD SAMO DA NESTAJE SA PADANJEM DO SUTRA  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

pojacao je i u sarajevu, na jahi sipa i to bas ono muski. samo neka  s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

AzzazeL

Spakovan! Krecem ujutro.

Treba testirati ovaj snijeg sutra (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Bumbare




neca

ja sam sad odozgo pada bas intenzivno i to onaj dobri sto se lijepi put ne cisti jedva smo se spustili do Pala!

al samo neka pada

BOJAN-BG

MUSKI SE ON LEPI KAD STE JEDVA NANIZE,KAKO LI SE ONI STO IDU GORE TEK

Big_DANE

Quote from: darkon on 21 January, 2010, 21:51:25
kako je prelijepo vidjeti ogorjelicu kako se bijeli, nema vise rovovo i oranja koje su napravili ratracima. joj kako mi se svidja ona prognoza za utorak 26 cm.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
BAS SAM TO HTEO NAPISATI ( BIO NA SLAVI SVE DO SAD)!!!!  ludzatobom:((

Quote from: darkon on 21 January, 2010, 21:57:51
evo hareta sa rajom dogovaraju se o kolektivnom tarlahanju, prave raspored ko ce na koju od strateskih tacaka. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE


stefi_89

eto prvi put dodjem pijan na forum i ima sta da vidim... kamera 1 zatrpana, pada ko lud... ako ako od sad cu samo pijan da dolazim na ovaj sajt, samo nek pada... vidimo se u februru!!!   :bravo::(  s:vje)

BOJAN-BG

VIDIMO SE I POJACAJ ONDA TU PRAKSU DOLASKA NA FORUM  :bravo::(

BOJAN-BG

NEMA STA JOS MALO STO SE VIDI NA KAMERI 1 JE DA PADA KO LUD TAKO DA CE USKORO BITI ZATRPANA TAKO DA STVARNO MOZEMO NA SPAVANJAC

stefi_89

moracu, od sad pre nego da upalim komp po jednu rakiju, pa pomozi boze...  ;D