• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: Dadi on 21 January, 2010, 15:39:37
Jel neko moze da kaze da li pada sneg na Jahi?? ???
koliko se vidi sa kamere pada ali jako slabim intenzitetom.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Dadi

ok..hvala!!! Slucajno sam istu poruku poslao 2 puta, sorry!!!

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

harison

na jahorini pada vec jedno 2 sata, ali nema ga nigdje... ne vidi se rezultat  ideea:( ajde udjite tarlahaci u kuce mozda nece snijeg zbog nas, da nas nebi zatrpao  (:smijeh:

Big_DANE

Olaa...al kuckate PAHULJA VAM!!!! :P   U NS pada...al se topi jer je +1C !!!

DarkoN

kako sam se sad obradovao kada sam vidio prognozu i one lijepe crvene brojeve.
ako bude sve onako kako pise ima da skijamo do maja  :o
s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

otrov

u zg pada .. trebao sam ponijeti skije da zrakoplov moze poletjeti .. samo da ne pada u frankfurtu i dublinu .. sav snijeg na jahorinu za dobre ljude koji su se za****** pa odlucili da odu na tu chuku :)
share it with friend or two

brera




Bojan NS


brera


skiDeki

Sneg na Jahi os kilavi hoce-neca, ali zato pon-uto obilne padavine i deeebeli minusi brrr s:nij) s:nij) :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

u sarajevu se pravo naoblacilo, moglo bi veceras biti padavina onako kako  mi zelimo. s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: darkon on 21 January, 2010, 17:10:34
u sarajevu se pravo naoblacilo, moglo bi veceras biti padavina onako kako  mi zelimo. s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
^To svi cekamo, ako padne u Sarajevu, na jahorini ce pasti jos vise.... Kod mene i dalje sipa, sad je zahladilo pa se ne topi..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...