• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


BOJAN-BG

pogurajte malo te radove gore vi koji ste na jahi,svki put kad se spustite vi stapom po nekom radniku tamo da vidis kako ce da ubrzaju sa radom  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Ova magla mi vise ide ku...c, i dalje najavljeni minusi, a od snega nista, mozda koji cm, kao ovo juce i danas  >:(

Da su nam sad topovi, bilo bi drugacije!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Evo OC je ponovo uredio ROVOVE na Ogorjelici uz pomoc teske masinerije!!!!


BOJAN-BG

I DA BABA IMA KU... NEBI BILA BABA BILA BI DEDA

DarkoN

vidis li ti ovo dane cim im malo zaprijetimo oni se ukopavaju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

DarkoN

ma nije, to je 100% provjerena informacija  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ima li iko danas da je skijao da posalje slike, da kaze nesto detaljnije? zar nema niko da zamjeni hareta?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

 Korisnika online       19 gostiju, 19 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
darkon, buco, raca, DJOMLA, bataneo, caecus, stefi_89, rodney, goghie, ika87, radan, gatusso, Panzer, dredd, BOJAN-BG, aco70, skiDeki, darkolo78, leDjo_No1
tu je bataneo samo nece da vam se javi. priznajte sta ste uradili covjeku?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

raca

Ok, jasno, ponadao sam se da se neko nije zeznuo a mislio 29.1 ili 30.1 ;)
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

skiDeki

Podigla se malo magla, samo da pdne makar desetak cm, to spada u slabe padavine :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


Big_DANE


raca

Ako su mislili 30. februara, onda su vjerovatno mislili na neku sezonu posle 2012. po kalendaru Maja.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

HeAd

bez veze je ovdje bubati se datumima niko jos nista ne zna sa sigurnoscu da bi mogao da iznese...ja sam cuo nezvanicno da bi do kraja januara trebalo sve sa papirologiom da bude rjeseno i sestosjedi spremni za upotrebu....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4