• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bojan NS

Quote from: amer on 19 January, 2010, 09:24:19
Ljudi, procitajte sta drugi misle o nasem forumu, citiram:
"...ako pogledate Jahorinu, tamo je manja planina manje staze, manje zicare nemaju topovi ali ako citas u forum oni sve raduju, svaki dan stave slike, ako padne malo snega odmah raduju, zasto ne mozemo i to da mi radimo..."   hug:(   :bravo::(

Gde si ovo proèitao?

Bojan NS


DarkoN

u sarajevu je malo ozbiljnije poceo da pada, nadam se da na jahi pada onako muski. mada dok ne zatrpa kameru 1 isto kao i da ne pada.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

filips

Jel se zna kada ce pustiti sestosed na poljicama?  police:(

borisBP

Quote from: ski_ns on 19 January, 2010, 09:46:24
Quote from: amer on 19 January, 2010, 09:24:19
Ljudi, procitajte sta drugi misle o nasem forumu, citiram:
"...ako pogledate Jahorinu, tamo je manja planina manje staze, manje zicare nemaju topovi ali ako citas u forum oni sve raduju, svaki dan stave slike, ako padne malo snega odmah raduju, zasto ne mozemo i to da mi radimo..."   hug:(   :bravo::(

Gde si ovo proèitao?

www.infokop.net

DarkoN

Quote from: filips on 19 January, 2010, 10:02:52
Jel se zna kada ce pustiti sestosed na poljicama?  police:(
da, zna se, 30.02.2010. taj citav dan ce biti besplatno skijanje zbog pustanja u rad sestosjeda.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borisBP


filips

Quote from: darkon on 19 January, 2010, 10:04:36
Quote from: filips on 19 January, 2010, 10:02:52
Jel se zna kada ce pustiti sestosed na poljicama?  police:(
da, zna se, 30.02.2010. taj citav dan ce biti besplatno skijanje zbog pustanja u rad sestosjeda.

proketstvo!  :( :(

DarkoN

Quote from: filips on 19 January, 2010, 10:07:10
Quote from: darkon on 19 January, 2010, 10:04:36
Quote from: filips on 19 January, 2010, 10:02:52
Jel se zna kada ce pustiti sestosed na poljicama?  police:(
da, zna se, 30.02.2010. taj citav dan ce biti besplatno skijanje zbog pustanja u rad sestosjeda.

proketstvo!  :( :(
nije valjda da dolazis prije ili posle?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB


MarijaBB


borisBP


snjezana


MarijaBB


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...