• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

MaGLusTinA!!!!  3:( 3:(  OCEMO  s:nij) s:nij) s:nij) !!!!






DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

najgore je kad sam sebe zajebes pa se polomis sam kao ja,ipak jos uvek ucim da skijam  puf:)

lola

VIPE TAJ ALARM SNJE®NI NIJE DOBAR,DI JE ONIH NAJAVLJENIH CENTIMETARA UTEKLO!!!!!!!!!!!SLABO ÆE OVO PADATI OVIH DANA.. ideea:(

HeAd

ko na jahorini nauci skijati moze skijati svuda po svijetu  (:smijeh:

sad bi jedan moj kolega rekao pa i moja k... je veca od najavljene centimetraze padavina   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: HeAd on 18 January, 2010, 22:30:44
ko na jahorini nauci skijati moze skijati svuda po svijetu  (:smijeh:
ta ti je prava kad sam gledo reportazu sa kopa kakva je vecina staza,jahorina je strma do ja...za kop

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 18 January, 2010, 22:34:15
Quote from: HeAd on 18 January, 2010, 22:30:44
ko na jahorini nauci skijati moze skijati svuda po svijetu  (:smijeh:
ta ti je prava kad sam gledo reportazu sa kopa kakva je vecina staza,jahorina je strma do ja...za kop
ovo me podsjetilo na jednu djevojku od prije dvije sezone koja je pala i ja naravno kao dzentlmen :P pridjem da joj pomognem a ona mi kaze "jebote kopaonik je za ovo livada". (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

ovo me podsjetilo na jednu djevojku od prije dvije sezone koja je pala i ja naravno kao dzentlmen :P pridjem da joj pomognem a ona mi kaze "jebote kopaonik je za ovo livada". (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Quote

Istina, Kopaonik ima strmih staza ali generalno gledano, Kopaonik je livada u odnosu na Jahorinu. Ali lijepo je i gore i na Jahorini.

Na Kopaoniku u sve "staze prosjecene kroz sumu, ili prosto napravljenje "dzade za skijanje", dok je jahorina poprilicno gola i nemas taj osjecaj da skijas od drveta do drveta, lijevo i desno.

DarkoN

jbg ja na kopu nisam bio tako da nemogu nista da kazem, ovo sam samo prenio sta mi je ona rekla.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ozimican


grudva

ova prognoza je tacna samo kad treba kisa past  :o

Bojan NS


Ozimican


01xxx01

a kako skliznu sa one staze - pa ono je za nordijske discipline?!? tamo ni ja nikad nisam skliznula, he he he  >:D

BOJAN-BG

Quote from: 01xxx01 on 18 January, 2010, 23:34:36
a kako skliznu sa one staze - pa ono je za nordijske discipline?!? tamo ni ja nikad nisam skliznula, he he he >:D

mozda je ucila da skija na kopaoniku  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: