• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 15 Guests are viewing this topic.


ika87

POZDRAV VIPU!! HVLA NA OBAVESTENJU VEZANO ZA KAMERE.
MALO ME JE IZNEVIRLAO PAR KOMENTARA NA MOJE PITANJE,ALI OK. SVI SMO MALO NERVOZNI ZBOG SNEGA .
NADAM SE DA NISAMNIKOGA UVREDIO.

Dadi

Ocekujemo jos neki izvestaj ko je gore kakve su staze i da li je sneg pokrio onaj led...moze i neka slika!!!!

amer

Quote from: ika87 on 18 January, 2010, 14:39:44
POZDRAV VIPU!! HVLA NA OBAVESTENJU VEZANO ZA KAMERE.
MALO ME JE IZNEVIRLAO PAR KOMENTARA NA MOJE PITANJE,ALI OK. SVI SMO MALO NERVOZNI ZBOG SNEGA .
NADAM SE DA NISAMNIKOGA UVREDIO.

Nisi, nas je tesko uvrediti!  (:smijeh:   ;D

skiDeki

23. 01. dolazo Brera na Jahorinu, a za njim i onaj silni sneg!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

goghie

I can go with the Flow...

skiDeki

Sta ce biti kadpocne pravo padati :D Ja se jos uveg drzi da Vip-ov alarm joz nije zakazao! U Sremu i dalje pada s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 18 January, 2010, 14:30:04
a u Sarajevu propaduje neki izrod izmedju kisice i snijega, pih - nista KONKRETNO!
:'(
kao sto je to fino napisano nista konkretno ali se nadamo da ce se snijeg uozbiljiti. s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

goghie

i u Tuzli pada bez prestanka, ni govora o nekoj meæavi, ali ipak je sve bijelo  s:nij) :-*
I can go with the Flow...

vip-jahorina

deki, sto se tice alarma vec je odpadalo malo sto sinoc sto danas. ali nije to to. valjda ce jos ...

@ika87
ja pokusavam ovih par ovdje vec duze vrijeme da uvrijedim, ali me ne uspijeva, tako da se ne brines  (:smijeh:
u svakom slucaju znaci Ok je sve sa webcamom.

@dadi
trazio sam dod nasih momaka da naprave koju sliku, ali je nemoguce jer je ludilo od magle. tako da je suludo da slikamo maglu. staze su uglavnom bolje nego jucer. ipak je ovih par cm novog snijega nesto prekrilo.

@lola
kako me nebi forumasi napadali da sa osobama ljepseg spola sam malo susretljiviji, necu davati kometare....  afrocool:(

DarkoN

all in one odgovor vip-e. sto se tice ovih uvreda da li je to ikada ikom poslo za rukom na ovom forumu?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


enkidu

Quote from: darkon on 18 January, 2010, 15:22:45
all in one odgovor vip-e. sto se tice ovih uvreda da li je to ikada ikom poslo za rukom na ovom forumu?

Paaa... Na primer, ako bi NEKO poèeo da proklinje Jahorinu i da upra¾njava obrnuto tarlahanja (prizivanje Sunca i debelog plusa), verujem da se niko ne bi uvredio, ali da bi dotiènom u roku od par dana yaya visila na vrhu Ogorjelice kao suvenir  (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

a evo malo i da dignem raspolozenje - 2 snijega od kraja marta prosle sezone! DIVOTA!!! kaze Milan Tarot da ce isto biti i krajem ovog marta! tj. februara! a bogami i januara!
:P

amer

Quote from: enkidu on 18 January, 2010, 15:29:55
Quote from: darkon on 18 January, 2010, 15:22:45
all in one odgovor vip-e. sto se tice ovih uvreda da li je to ikada ikom poslo za rukom na ovom forumu?

Paaa... Na primer, ako bi NEKO poèeo da proklinje Jahorinu i da upra¾njava obrnuto tarlahanja (prizivanje Sunca i debelog plusa), verujem da se niko ne bi uvredio, ali da bi dotiènom u roku od par dana yaya visila na vrhu Ogorjelice kao suvenir  (:smijeh: (:smijeh:

Respect!!!  cr:)