• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

lola

A ©TA GA JE LIPO VIDITI DA NAPOKON PADA....WOOOOWWWWWWWW :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

lola

Quote from: skiDeki on 17 January, 2010, 16:31:41
Hvala Dane!! Brine me pomalo sto ovaj Sneg ne pocinje da pada >:( Jel u BL jos pada s:nij)

ÈESTITKE ZA ZVJEZDICE!!!! :bravo::( :bravo::(

HeAd

hehe...upalio sma kameru i gledam kako pada ...jeeee....da ovako hoce cijelu noc metar bi bio    :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

rekao sam vam ja do ujutru bar 1 m
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

znaci bice ujutro misterioznih izostanaka s posla ponovo... c c c c c c c c...
:-X

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 17 January, 2010, 20:18:24
znaci bice ujutro misterioznih izostanaka s posla ponovo... c c c c c c c c...
:-X
citas mi misli.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


Mega Deki

Ja nesto ne vidim da pada. Sta se desava. Da nije sve zavejano... ludzatobom:((
Mega Deki

01xxx01

Quote from: darkon on 17 January, 2010, 20:44:24
Quote from: 01xxx01 on 17 January, 2010, 20:18:24
znaci bice ujutro misterioznih izostanaka s posla ponovo... c c c c c c c c...
:-X
citas mi misli.

he he he - slicno razmisljamo - i prosli smo put oboje komentarisali bas na ovu temu, he he he!  (:smijeh:

Mega Deki

Cuj sad. Ja bas nisam pratio ali nek ti bude. Samo niko jos ne kapira da ce skijanja biti tek posle 10-15 februara pa do pred kraj marta austin:(
Mega Deki

HeAd

hare napisi nam kako si zapeo za kamen danas  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

hahahahahaha....... ma nije kamen nego LED i tvrde staze, ja na snowboard-u i pljusssssssssssssss,  pa lagano nekako sidjem i dole kod polazne stanice Ogorjelica II se lijecio rakijom, malo je pomoglo  (:smijeh:  ideea:( al brate ona rakija sto oni prodaju je KEROZIN sprzi sve u meni  puf:) evo fiksiro se za stolicu i samo na forum ne micem  >:( a sutra novi snijeg i prekosutra  :'( jojjjjj

HeAd

e kad je ovako izvalis onda se javi  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ozimican

Quote from: HeAd on 17 January, 2010, 18:23:12
hehe...guzva...a mislili smo da je guzva proslost...OC hoce da se raja tiska toplije im na dvosjedu  (:smijeh:
zato ja nisam silazio s olimpika i zelje

harison

aaaaaaaaa moj head-e ovo tvoje ili :S  ???  suti ne sluti nedaj boze   ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((