• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - 6.dio

Started by vip-jahorina, 15 January, 2010, 09:49:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

HeAd

hehe...guzva...a mislili smo da je guzva proslost...OC hoce da se raja tiska toplije im na dvosjedu  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: HeAd on 17 January, 2010, 18:23:12
hehe...guzva...a mislili smo da je guzva proslost...OC hoce da se raja tiska toplije im na dvosjedu  (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: HeAd on 17 January, 2010, 18:23:12
hehe...guzva...a mislili smo da je guzva proslost...OC hoce da se raja tiska toplije im na dvosjedu  (:smijeh:
KO KAZE DA ONI NE MISLE O NAMA!!! :P (:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:

Dadi

Padaj jace!!! s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) s:nij) >:(

DarkoN

bitno je da je poceo, jos samo da malo pojaca i ima da bude 1 m do sutra
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

A joj Darkon ...ma kakvih 1m...nema sanse..slabo to pada...bicemo srecni ako napada 20cm!!! :D

DarkoN

Quote from: Garfild_Dane on 17 January, 2010, 18:29:50
A joj Darkon ...ma kakvih 1m...nema sanse..slabo to pada...bicemo srecni ako napada 20cm!!! :D

trazimo vise da dobijemo manje  ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

da hoce bar pola metra... s:vje) z:s) l:k) s:nij) s:vje)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Heehehehehe...MOze mOzeee 1.5-2m da naPada :D :D :D

BOJAN-BG

CM PO CM AKO OVAKO NASTAVI BICE METAR DO KRAJA SEZONE  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

harison

bojane moze li ovako cm po cm 101cm :D hahahahah joj gdje se danas razvali ko retardiran s Jahorine furaj a tvdo odera sve ideea:(...
Neko je mahao sa lifta sad jel meni ili nekom pored mene nemam pojma, al da ne bude off-skroz i ja sam mahnuo  :bravo::( kod prelomnice gdje LED  police:(

DarkoN

i u sarajevu je poceo da pada sto je dobar znak, znaci da bi trebalo da je na jahorini pojacao  :bravo::( :bravo::( :bravo::( s:nij) s:nij) s:nij)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

harison

Na Jahorini danas prijatelju maznuli kacigu i brile....opremu dobro cuvajte  puf:) pogotovo ako je nova

BOJAN-BG

MNOGO SMO SE HVALILI KAKO JE NA JAHORINI SIGURNO CULI MANGUPI PA DOSLI I GORE

harison

ma to je sve sitna riba, vidjeli kaciga 100% klinci su to odradili mada znam na Jahroni od moje raje nista nije zafalilo jos su i auta ostavljali otkljucana